Rodinný dom | 98 m²
Exkluzívne vám ponúkam na predaj charizmatický, vkusne zariadený 4-izbový Bungalov v tichej čas
286,000 € 2918 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Exkluzívne vám ponúkam na predaj modernú a nadštandardnú 4-izbovú NOVOSTAVBU rodinného domu s b
389,000 € 2593 €/m²
Obchodné priestory | 2,573 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj investičnú nehnuteľnosť Obchodné a skladovacie priestory s ka
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 566 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj rozsiahlu budovu situovanú priamo v centre mesta Sereď. Objekt
Cena dohodou
1 izbový byt | 37 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izb.byt s veľkou predzáhradkou v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY
100,007 € 2703 €/m²
Obchodné priestory | 70 m²
Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor s výmerou 70 m² v obľúbenej časti Trnava – M
680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
AZ. Predstavte si miesto, kde ráno počujete vtáky namiesto ruchu mesta, no do Bratislavy ste au
300 €/m2 300 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 25 m²
Dispozícia: Kancelárske priestory sa nachádzajú na strategickej adrese v centre mesta na dos
7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 538 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 538 m² v rámci novej rezidenčnej z
53,800 € 100 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn
229,900 € 3193 €/m²
Rodinný dom | 278 m²
AndelZachar pridáva do ponuky starší rodinný dom s pozemkom v širšom centre Piešťan na Mojmírov
200,000 € 719 €/m²
Obchodné priestory | 74 m²
AndelZachar pridáva do ponuky skolaudovaný obchodný priestor v centre Piešťan na Teplickej ulic
220,000 € 2973 €/m²
Rekreačný pozemok | 4,827 m²
AZ. Ponúkame na predaj pozemok s veľkým investičným potenciálom v atraktívnej lokalite Žilina –
50 €/m2 50 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 113 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 113 m² nachádzajúce sa na 1. nadzemnom podl
9.8 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nevidzany | 195 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom pri Vrábľoch, v malebnej obci Nevidzany. Parametre RD Počet iz
274,000 € 1303 €/m²
Rodinný dom | Hrdinov SNP | 180 m²
Štefan Klapko a realitná kancelária Diamond Reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na preda
1 € 0 €/m²
Záhrada | Sečovce | 844 m²
Mgr. Kamil Špegár v zastúpení Diamond Reality ponúka na predaj nádhernú rovinatú záhradu vhodnú
12,500 € 15 €/m²
Priestor pre sklad | Strojnícka | 158 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o roz
1,158 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa
159,890 € 3807 €/m²
Objekt pre obchod | Jarná | 300 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj komerčné/prevádzkové pries
255,000 € 850 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ružín | 104 m²
Hľadáte miesto, kde si rodina oddýchne, spomalí a načerpá novú energiu? Ponúkame na predaj muro
158,990 € 1529 €/m²
Rodinný dom | Kysak | 226 m²
Znížená cena: Na predaj rodinný dom v krásnej obci Kysak Ponúkame na predaj rodinný dom nachá
256,500 € 1135 €/m²
Rodinný dom | 580 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km
226,990 € 391 €/m²
Rodinný dom | 138 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V ČANI: Inteligentné a nízkonákladové bývanie pri Košiciach! VIDEO si po
324,900 € 2319 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.