FINREA│Pozemok - orná pôda, Horná Štubňa, 1000m2

Reality Horná Štubňa

Orná pôda | 1,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere cca 1000 m² nachádzajúci sa v intraviláne obce Horná Štubňa

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA │ Pozemok 1779 m² v Martine – Tehelná ulica | vhodný na športové aktivity

Reality Martin

Komerčná zóna | 1,779 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1 779 m² (rozmery cca 27 x 95 m), situovaný v p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

80 €/m2 80 €/m2

FINREA│Pozemky s najkrajším výhľadom v Kubíne – Nad Brehmi

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nad Brehmi | 900 m²

Predstavte si bývanie na mieste, kde sa každý deň začína výhľadom na celé mesto Dolný Kubín. Na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

FINREA│PREDAJ Luxusná chata na Kubínskej Holi len 250m od lyžiarskeho strediska

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Kubínska Hoľa | 177.65 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť – krásnu modernú drevostavbu - chatu nachádzajúcu sa pr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

450,000 € 2533 €/m²

FINREA│ Trojizbový byt, bauring, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Byt, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Predstavte si rána s výhľadom na zeleň, pokojné

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Chatky pod Hoľou – moderné bývanie v srdci Oravy

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Beňovolehotská | 99 m²

Chatky pod Hoľou – moderné bývanie v objatí oravskej prírody V projekte Chatky pod Hoľou sa sp

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

208,000 € 2101 €/m²

FINREA│ Pozemok 780m2 na rekreačné účely vo Vrútkach

Reality Vrútky

Rekreačný pozemok | 779 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť pozemok pre Vašu vysnívanú chatu na rekreačné účely

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vrútky

32,600 € 42 €/m²

FINREA│ Kancelárske priestory rôznych rozmerov v centre mesta Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 52 m²

Dávame do pozornosti prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta. Kancelárie sú rôznych ve

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Martin

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

FINREA│EXKLUZÍVNE Jedinečný pozemok na Malom Bysterci

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáte miesto pre svoj domov, kde budete mať slnko po celý deň a mesto ako na dlani? Ponúkame

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena na vyžiadanie

FINREA│EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v Leštinách

Reality Leštiny

3 izbový byt | 43 m²

Ponúkame Vám na predaj menší 3-izbový byt v Leštinách. Leštiny sú vzdialené 7km od Dolného Kubí

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Leštiny

Cena dohodou

Rozsiahly podnikateľský objekt na predaj v obci Nebojsa okres Galanta

Reality Galanta

Rekreačný pozemok | Nebojsa | 7,400 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj podnikateľský objekt. Nachád

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PINK reality - moderný rodinný dom v Diakovciach - novostavba na dokončenie podľa vlastných predstáv

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

PINK reality vám prináša jedinečnú príležitosť – moderný rodinný dom v Diakovciach, ktorý spája

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Diakovce

198,000 € 900 €/m²

PINK reality Nadštandardné 1-izbové byty na PRENÁJOM - Galanta, Dvor Garažd

Reality Galanta

1 izbový byt | Dvor Garažd | 38.5 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných 1-izbových byto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Galanta

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Nadštandardné 2-izbové byty na PRENÁJOM - Dvor Garažd, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Dvor Garažd | 52 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných 2-izbových byto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Galanta

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom dvojkancelárie Šala

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 81 m²

Spoločnosť PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory – dvo

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - Administratívne priestory v cente mesta na prenájom s bezbariérovým prístupom

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 37 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Predaj garáže – Šaľa, Dolná ulica

Reality Šaľa

Garáž | Dolná | 25 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestrannú murovanú garáž vo vyhľadávanej l

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

26,000 € 1040 €/m²

PINK reality Byty v novostavbe R Centrum Galanta na predaj

Reality Galanta

2 izbový byt | Richtárske pole | 59 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka 2 izbové byty na predaj v novom, modernom polyfunk

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2319 €/m²

Skladový / výrobný priestor 1 000 m 2 nakladacia rampa - na prenájom + kancelária na poschodí 93 m2 + parkovane

Reality Galanta

Iný priestor | Galanta | 1,000 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom skladový/výrobný priestor s nakladac

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 24.03.2025
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM priestor vhodný na sklad alebo výrobu

Reality Galanta

Iný priestor | Galanta | 720 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestor. VOĽNÝ HNEĎ https://www.bing

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 21.03.2025
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Komerčné priestory na prenájom – kancelárie v Šali

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Kráľovská | 11.7 m²

Spoločnosť PINK reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v strategicky výhodnej lokalit

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

172 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Voľné kancelárske priestory v centre Galanty na PRENÁJOM

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Z.Kodálya | 16 m²

Spoločnosť Pink reality so súhlasom majiteľa ponúka do prenájmu kancelárske priestory v adminis

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Priestory na prenájom Galanta

10.1 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

PINK reality - Veľký pozemok 50á pre bytovú výstavbu v Diakovciach, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - NA PREDAJ

Reality Diakovce