Znížená cena ! Na predaj apartmánový rodinný dom v obci Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Belek | 288 m²

Ponúkame na predaj aparmtánový rodnný dom, ktorý disponuje až 10-timi samostatnými apartmánmi.

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Podhájska

155,000 € 552 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 923 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jasová. Nachádza sa tichej a kľudnej lo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

20,000 € 22 €/m²

Znížená CENA! Na predaj chata v obci Trávnica, 3D obhliadka

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | Trávnica | 130 m²

Ponúkame na predaj zariadenú chatu, ktorá sa nachádza v obci Trávnica. V okolí sa nachádza vino

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1146 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4-izbový RD (novostavba) v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | pri centre | 112.5 m²

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorá je situovaná neďaleko centra obce

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

224,900 € 2036 €/m²

Na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku v obci Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Pri kúpalisku | 766 m²

IBA U NÁS - TRINITY realitná kancelária ponúka na predaj pozemky, ktoré sa nachádzajú neďaleko

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

135,000 € 176 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Pri centre | 1,840 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, priestranný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza neďaleko centra ob

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

149,900 € 81 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s garážou a terasou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Gúgska | 136 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s terasou a

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

384,900 € 2830 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Lastovičia | 35.92 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v meste Nové

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 719 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová.

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

Cena dohodou

Na predaj kompletne prerobený rodinný dom v meste Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený rodinný dom v meste Nesvady. Jedná sa o dve samostatné b

Publikované: 10.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nesvady

180,000 € 1500 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 91 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj rodinný dom v obci Gbelce. Nachádza sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbelce

113,000 € 1242 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou a garážou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Gúgska | 159 m²

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

399,900 € 2515 €/m²

Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou v meste Šurany

Reality Šurany

4 izbový byt | Šurany | 170 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom krásne zariadený 4- izbový byt s terasou a záhr

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šurany

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom garáž v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garáž | J. Simora | 19 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom garáž v meste Nové Zámky. Nachádza sa na ulici J. Simora. G

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj zabehnutý rybník, jazero pri meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rybník, jazero | Kolárovo | 28,000 m²

Ponúkame na predaj areál zabehnutého rybníka chyť a pusť o rozlohe 28 000m2 s osádkou rôznych d

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

420,000 € 15 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v meste Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 200 m²

Ponúkame na predaj podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v kľudnej časti mesta Šurian. Dom j

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šurany

168,900 € 845 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 240 m²

Ponúkame na predaj Podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite obce Andovce. DO

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Andovce

389,800 € 1663 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v meste Nevad

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nesvady

193,890 € 1616 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 1,351 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, na ktorom sa nachádza zrúcanina starého vidieckeho domu v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

58,000 € 43 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Radava

Reality Radava

Rodinný dom | pri centre | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, no veľmi dobrom technickom stave, nachádzajúci sa v

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Radava

89,000 € 890 €/m²

Na prenájom krásny 3-izbový byt v centre mesta Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 93.8 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v centre mesta, v polyfunkčnej budove priamo vedľ

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Znížená cena -Na predaj poschodová murovaná chatka v Kamenici nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Kamenica | 40 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj poschodovú murovanú chatku v Kamenici nad Hronom. Pozemok: - c

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

28,000 € 700 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | Svodín | 178 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj rodinný dom v obci Svodín . Nachádza v tichej a kľudnej lo

Publikované: 10.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svodín

57,500 € 323 €/m²

IBA U NÁS - Na predaj záhrada s pivničným domom v obci Modrany

Reality Modrany

Záhrada | Modrany | 1,054 m²

TRINITY realitná spoločnosť predstavuje IBA U NÁS na predaj záhradu s pivničným domčekom. Nachá

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

12,500 € 12 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Upresniť hľadanie