Nadčasové priestory v komplexe Cassovar

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | 0 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom nadčasové priestory v ko

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s výhľadom na Slanské vrchy, obec Brezina

Reality Brezina

Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²

Predaj pozemku v lone prírody so skvelým výhľadom na Slanské vrchy Tomáš Székely a realitná ka

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezina

29,990 € 14 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, Debraď

Reality Debraď

Rodinný dom | 705 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Debraď, ktorý je ideálnym

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Debraď

229,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Skladový priestor, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Skladový objekt | 180 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj skladový priestor v meste Moldava nad Bodvou

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Moldava nad Bodvou

39,000 € 217 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt v novostavbe Nová Terasa, Košice - Západ, Súľovská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Súľovská | 81 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemky na rekreáciu v mestskej časti Košice – Myslava

Reality Košice-Myslava

Rekreačný pozemok | 825 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky na rekreáciu v mestskej č

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

82,500 € 100 €/m²

člen NARKS

Priestory na prenájom, Košice - OC Luník I

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Zuzkin park | 700 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestory na obľúbenom sídlisku Košice - T

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebné pozemky v obci Hýľov

Reality Hýľov

Pozemok pre rodinné domy | 1,127 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj jedinečné stavebné pozemky v malebnej obci H

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hýľov

199,000 € 177 €/m²

člen NARKS

4 izbový rodinný dom, Dvorníky-Včeláre

Reality Dvorníky-Včeláre

Rodinný dom | 1 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom rodinný dom v obci Dvorníky. Rodinný dom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Dvorníky-Včeláre

850 €/mesiac 850 €/mesiac/m²

člen NARKS

4 izbový byt, Borša

Reality Borša

4 izbový byt | Barianska | 82.97 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 4 izbový byt v obci Borša. By

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Borša

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 38.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,445 € 6232 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Showroom s pozemkom, Košice - Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Objekt pre obchod | 109 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom atraktívny showroom / kancelársky priestor

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

2,399 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový byt v centre mesta v historickom objekte, Košice, Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v historickom objekte v centr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojpodlažný rodinný dom, Medzev

Reality Medzev

Rodinný dom | Robotnícka | 79 m²

Váš nový domov v srdci Medzeva – pokoj, príroda, pohoda. Realitná kancelária TOBI Real Vám pon

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Medzev

139,900 € 1771 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | Námestie budovateľov | 62 m²

Realitná kancelária TOBI Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

125,500 € 2024 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom / Penzión v Čerhove

Reality Čerhov

Rodinný dom | 1 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v srdci male

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čerhov

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj klasický rodinný dom

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčská | 120 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Selice. Pre viac informácií ma kontaktujte na tel

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Selice

Info v RK

Na predaj rodinný dom v obci Selice

Reality Selice

Rodinný dom | Sovietskej armády | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Selice okres Šaľa. Rodinný dom leží na pozemku s celk

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v obci Topolnica ( v cene ZP)

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Topolnica okres Galanta. Rodinný dom leží na rovina

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Topoľnica

Info v RK

Na predaj útulný trojizbový byt v obci Čechy

Reality Čechy

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v obci Čechy s dvomi Loggiami a na prvom poschodí. K

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Čechy

Info v RK

Na predaj zachovalý rodinný dom v obci Rúbáň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponukáme Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Rúbaň. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 196

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Rúbaň

74,999 € 625 €/m²

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

Rodinný dom | Poľná | 100 m²

Pripravujeme pre Vás na predaj rodinný dom v obci Selice na ulici Poľnéj. Pre viac informácií

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23068)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Upresniť hľadanie