NOVOSTAVBA - Rozostavaný rodinný dom v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: ZNÍŽENÁ CENA .... Rozostavanú priestrannú NOVOSTAVBU v tich

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dúbravka

169,000 € 1174 €/m²

Domov pripravený na bývanie – 3-izbový byt Lomnica Vranov n/T

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lomnická | 56 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový tehlový byt v obci Čemerné, časť Lomnic

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

73,000 € 1304 €/m²

Polyfunkčný objekt - Zdravotnícke centrum

Reality Snina

Polyfunkčný objekt | SNP | 2,350 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: TROJPODLAŽNÝ POLYFUNKČNÝ OBJEKT V SNINE Ideálny pre zdravotníctvo, administ

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Snina

Cena dohodou

Priemyselný areál s vlastným pozemkom na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Priestor pre výrobu | Hlavná | 3,000 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ PRIEMYSELNÉHO AREÁLU S TECHNOLÓGIOU V CENE Lokalita: Hanušovce nad Topľou, o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Hanušovce nad Topľou

Cena dohodou

NOVÁ CENA - Vaša nová oáza pokoja čaká práve na vás RO Domaša

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá | 68 m²

NOVÁ CENA.. Exkluzívna rekreačná dvojchata na RO Domaši – Kvakovce, oblasť Dobrá Hľadáte ideáln

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

99,900 € 1469 €/m²

Rekreačný pozemok RO Domaša - Dobrá

Reality Kvakovce

Rekreačný pozemok | Vodárenská | 346 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v oblasti RO Domaša, konkrétne v rekreačnej oblasti Dobrá.

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

33,000 € 95 €/m²

REZERVOVANÉ

Reality Vranov nad Topľou

4 izbový byt | Ondavská | 99 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ SEN S GARÁŽOU A ZÁHRADKOU – CENTRUM LEN NA SKOK! Vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Pozemok Domaša-Nová Kelča

Reality Nová Kelča

Rekreačný pozemok | Bočná | 192 m²

NEPREMEŠKAJTE...!!! Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v lokalite Domaša-Nová Kelča o výmere

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Kelča

23,000 € 120 €/m²

PREDANÉ.... 3 izbový byt na sídlisku SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | 72 m²

REALITY HOUSE ponúka aj tuto NOVINKU : Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt po kompletn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Pozemok na výstavbu rodinného domu v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 378 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v Topoľanoc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

73,000 € 193 €/m²

Šikovná drevená CHATKA priamo pri Jazere Vinné

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: Šikovnú CHATKU priamo pri Jazere Vinné: - chatka je drevená v pôvod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

82,900 € 1842 €/m²

Moderné Nové kancelárie na PRENÁJOM - 20 - 30 m2

Reality Michalovce

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Reality House Vám ponúka: NOVÉ Kancelárie na prenájom - vhodné pre administratívu, kancelárie

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľkorysý pozemok v obci Krásnovce

Reality Krásnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,023 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** možnosť

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krásnovce

Cena dohodou

LEN U NÁS!!! Predám - Dvojpodlažový obchodný priestor - Moča

Reality Moča

Objekt pre obchod | 190 m²

Na predaj dvojpodlažný obchodný priestor v obci Moča. Obchod je na frekventovanom mieste, ľah

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Moča

99,000 € 521 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám záhradu/vinicu v záhradkárskej osade - Číčov

Reality Číčov

Záhrada | 600 m²

V obci Číčov je na predaj vinica/záhrada s výmerou 711m2. K pozemku patrí jedna studňa. Podľa

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Číčov

17 €/m2 17 €/m2

Predám pozemok - Svodín

Reality Svodín

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Vo Svodíne v kľudnej a tichej uličky je na predaj stavebný pozemok s rozlohou 19,03 árov so záh

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Svodín

33,000 € 17 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu s garážou

Reality Moča

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s balkónom a garážo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Moča

99,000 € 1320 €/m²

PREDAJ: výnimočný, kompletne zrekonštruovaný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v centre mesta Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 62.43 m²

SUNREALITY realitná kancelária ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný a štýlovo

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

148,900 € 2385 €/m²

Na predaj: útulná garzónká vo vyhľadávanej lokalite - Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu? Ponúkam na predaj útulnú garzónku vo vyhľadá

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Komárno

62,500 € 3324 €/m²

Na predaj veľký pozemok so starším rodinným domom v tichej časti obce Chotín

Reality Chotín

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,419 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok so starším rodinným domom v tichej časti obce Chotín. Dom si v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Chotín

40,000 € 17 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! LEN U NÁS!!! Predaj - Rodinný dom - Chl'aba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 270 m²

V obci Chl'aba je na predaj 3 + 3 izbový dvojgeneračný rodinný dom. Dom bol postavený pre dve

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Chľaba

74,990 € 278 €/m²

MIMORIADNE ZNÍŽENÁ CENA!!! LEN U NÁS!!! Predaj - Rodinný dom - Moča

Reality Moča

Rodinný dom | 70 m²

V obci Moča dvojizbový rodinný dom na predaj. Moča sa nachádza na ľavom brehu Dunaja, na polce

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Moča

55,000 € 786 €/m²

Objekt na rekonštrukciu - aj ako rodinný dom s pekným pozemkom 1400m2

Reality Kusín

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: - na predaj budovu - stavbu v obci Kusín, ktorú je možné zrekonštru

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kusín

100,000 € 625 €/m²

Pozemok pre Váš NOVÝ DOMOV 11km od Michaloviec

Reality Nacina Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vybúchanec | 1,559 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v obci Naci

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nacina Ves

70,000 € 45 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie