Na predaj trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Selice

3 izbový byt | Revolučná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj v obci Selice trojizbový byt priamo v centre dediny . Byt prešiel kom

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Selice

89,999 € 1250 €/m²

Na predaj RD s veľkým pozemkom

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 5,137 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodný rodinný dom v obci Diakovce s veľkým pozemkom v centre dediny.

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Diakovce

Cena dohodou

Na predaj chalupa

Reality Hronovce

Chalupa, rekreačný domček | Levická cesta | 1 m²

Pripravujeme na predaj chalupu v obci Hronovce okres Levice. Pre viac informácií ma môžete k

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronovce

Cena dohodou

Na predaj trojizbový byt v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Železničiarska | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v centre mesta Galanta časti Sever na ulici Želizničiars

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Galanta

Info v RK

CREDA | predaj budova, Nitra - Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 5,364 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v obci Lužianky. -BUDOVA-

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

1,400,000 € 261 €/m²

CREDA | predaj komerčný pozemok s IS, Nitra, Trnavská

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Trnavská | 42,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok nachádzajúci sa pri

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

46 €/m2 46 €/m2

CREDA | prenájom kancelárskych priestorov, Nitra, Mostná 66

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Mostná | 304 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v úplnom centre mesta Nitra na Mo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

CREDA | prenájom 216 m2 obchodný priestor, Apollo Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 216 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v modernom komplexe Apollo Nivy. Prie

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

21 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

CREDA | prenájom od 671 m2 skladových priestorov, Senec

Reality Senec

Priestor pre sklad | Pezinská | 671 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom moderné obchodno-skladové priestory v novovybudovanej l

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Senec

5,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDÁVAME!!! - Administratívno-priemyselný areál "Vlčie Hory" HLOHOVEC

Reality Dolné Trhovište

Administratívny objekt | Nezadaná | 14,186.5 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý administratívno-priemyselný areál "Vlčie Hory", ktorý sa nachádza n

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Dolné Trhovište

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom ( vhodný aj ja podnikanie)

Reality Selice

Rodinný dom | Čsl. armády | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký poschodový rodinný dom v obci Selice. Bohatá rozloha rodinného

Publikované: 17.11.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Záhumnie | 705 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice . Obec leží v severozápadnej časti Nit

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

42,999 € 61 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Čechy okres Nové Zámky. Obec Čechy sa

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Čechy

38,000 € 24 €/m²

Na predaj stavebné pozemky

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Sovietskej armády | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v obci Selice okres Šaľa v zastavanej časti obci.

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

10,000 € 9 €/m²

Na predaj ideálny RD v priamo v NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 90 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v meste Nové Zámky. Pre viac informácií ma môžete kontakto

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Info v RK

Na predaj rodinný dom s pozemkom 2072 m2

Reality Selice

Rodinný dom | Vážska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej obci Selice okrese

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčská | 200 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Selice. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukci

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

Info v RK

Na predaj RD v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Bratislavská | 224 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Kolárove s celkovou výmerou pozemku 530 m2. Jedná sa o d

Publikované: 15.04.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Kolárovo

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 2-izbový byt v HLOHOVCI v blízkosti žel. stanice

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Mierová | 54.58 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 54,58 m2 na 2/3 poschodí + balkón 2,16m2 + pivnica 1,

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

124,000 € 2272 €/m²

PIEŠŤANY Na Predaj 2-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 48 m²

Na predaj pekný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany, vhodný na bývanie alebo aj

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3083 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Tešedíkovo s veľkým pozemkom, trom

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

Rodinný dom | Sovietskej armády | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Selice. Rodinný dom sa nachádza v spoločnom dvore ,

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

45,000 € 450 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy s pozemkom 7967 m2 (s možnosťou ďalšieho vedľajšieho pozemku)

Reality Selice

Rodinný dom | Sovietskej armády | 1 m²

Pripravujeme na predaj dva samostatné stojace rodinné domy s veľkými pozemkami so všetkými inži

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Selice

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

3 izbový byt | Hviezdoslavová | 100 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Selice. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Selice

55,000 € 550 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie