Na predaj: Investičný stavebný pozemok 5 470 m² v malebnom prostredí obce Jasenov pri Humennom

Reality Jasenov

Iný stavebný pozemok | Jasenov | 5,470 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný a slnečný pozemok o výmere 5 470 m², situovaný v tich

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

137,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Na predaj: priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami – ul. Třebíčska, Humenné

Reality Humenné

4 izbový byt | Třebíčska | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 88 m², situovaný na 7. poschodí z 8 v zat

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj: 3-izbový byt priamo v centre mesta Humenné – ul. Kukorelliho

Reality Humenné

3 izbový byt | Kukorelliho | 59 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt (59 m²) nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite priamo v centre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Kamenici nad Cirochou.

Reality Kamenica nad Cirochou

Orná pôda | Kamenica nad Cirochou | 2,927 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2927 m2 v zastavanej časti obce Kamenica nad

Publikované: 10.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kamenica nad Cirochou

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Mysline.

Reality Humenné

Rodinný dom | Myslina | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Myslina 4 km od mesta Humenné. Máme pre vás j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Humennom.

Reality Humenné

Orná pôda | Suchý Jarok | 1,206 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok druhovo určený ako orná pôda o rozlohe 1206 m2. . Pokiaľ Vás t

Publikované: 04.05.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 2-izbový byt s balkónom v tehlovom dome – ideálny na modernú rekonštrukciu.

Reality Snina

2 izbový byt | Študentská | 64 m²

Ak hľadáte byt, ktorý si viete pretvoriť presne podľa svojich predstáv a zároveň rozumne invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Snina

49,000 € 766 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Humennom. Jedinečná ponuka!!!

Reality Humenné

Rodinný dom | Orechová | 217 m²

Rodinný dom v tichej lokalite len 5 minút od centra mesta Humenné Predstavujeme vám ideá

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Humenné

210,000 € 968 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebné pozemky v Humennom.

Reality Humenné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Suchý Jarok | 0 m²

Keď sa sny menia na realitu! V našom malebnom meste Humenné sa práve rozbieha mimoriadny projek

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

90 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Miňovce, okres Stropkov

Reality Miňovce

Lúka, pasienok | Miňovce | 3,309 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 3 309 m², ktorý sa nachádza v malebnej

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Miňovce

23,600 € 7 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Závadke.

Reality Závadka

Pozemok pre rodinné domy | Závadka | 2,334 m²

Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, čo zaručuje ľahký prístup ku všetkým miestnym službám a

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Závadka

37,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Jasenov pri Humennom

Reality Jasenov

Lúka, pasienok | Jasenov | 798 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 798 m2 v obci Jasenov pri Humennom. Šírka pozemku je cca

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

6,100 € 8 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

V exkluzívnej ponuke Vám prinášame štýlový 3-izbový byt v priamom centre mesta Humenné na vyhľa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Humenné

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Investičný pozemok vo výbornej lokalite – Jasenov pri Humennom (2 149 m²)

Reality Jasenov

Zmiešaná zóna | Jasenov | 2,149 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 2 149 m² nachádzajúci sa v obci Jasenov,

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

68,500 € 32 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Jasenov pri Humennom

Reality Jasenov

Zmiešaná zóna | Jasenov | 2,535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok o rozlohe 2535 m2 a šírke cca 21 m v obci Jasenov pri

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

54,640 € 22 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Kamienke.

Reality Kamienka

Orná pôda | Kamienka | 1,495 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v obci Kamienka pri Humennom. Nachádza sa pri hlavnej c

Publikované: 26.02.2023 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Kamienka

26,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

4 izbový byt | Partizánska | 76.5 m²

Nadštandardný 4-izbový byt s klimatizáciou na Partizánskej ulici Realitná kancelária EURESK Vá

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu v obci Miňovce, okres Stropkov

Reality Miňovce

Iný stavebný pozemok | Miňovce | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok s rozlohou 3 286 m², ktorý sa nachádza v obci Miňovce, o

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Miňovce

55,000 €

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Miňovce, okres Stropkov

Reality Miňovce

Orná pôda | Miňovce | 1,989 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s výmerou 1 989 m², nachádzajúci sa v obci Miňovce, okres S

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Miňovce

13,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký trojizbový byt v osobnom vlastníctve na Košickej ulici v Humenn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1494 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Laborecká | 58 m²

Prenájom – priestranný 2-izbový byt na Laboreckej ulici, Humenné Ponúkame na prenájom krásny,

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Humenné

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Jedinečná príležitosť!!! Dom na predaj v Humennom.

Reality Humenné

Rodinný dom | Čulenova | 1,100 m²

🏡 VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – RODINNÝ DOM LEN 5 MINÚT OD CENTRA Ponúkame Vám na predaj rodinný dom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Humenné

159,000 € 145 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Družstevná | 75 m²

🏡 KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT | HUMENNÉ Hľadáte moderné bývanie bez starostí, kde

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj 1-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

1 izbový byt | Mierová | 28 m²

Šikovný 1-izbový byt s priestrannou lodžiou priamo v centre Humenného Hľadáte štartovacie býva

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Humenné

69,000 € 2464 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Upresniť hľadanie