Rodinný dom v Dlhej nad Oravou – skvelá príležitosť pre bývanie aj rekreáciu!

Reality Dlhá nad Oravou

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Dlhá nad Oravou, ktorý zaujme najmä tých, čo hľadajú dom

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dlhá nad Oravou

114,500 € 458 €/m²

Stavebný pozemok v obci Pribiš

Reality Pribiš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,132 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1132 m² v príjemnej a pokojnej lokalite menšej ob

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Pribiš

54,336 € 48 €/m²

Rekreačný pozemok – Bučina, Oravská Lesná

Reality Oravská Lesná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 391 m²

Predám slnečný pozemok o výmere 391 m² v známej lokalite Bučina – Oravská Lesná. Tiché prostr

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

100 €/m2 100 €/m2

Na predaj pozemok v Oravskej Lesnej – časť Bučina

Reality Oravská Lesná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 604 m²

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok o rozlohe 604 m² v Oravskej Lesnej, v časti Bučina.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

100 €/m2 100 €/m2

Zážitkové domčeky v korunách stromov

Reality Veličná

Chalupa, rekreačný domček | Revišné | 25 m²

Hľadáte niečo viac než len pozemok a stavby? Miesto, kde sa realita mení na rozprávku, kde ráno

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Veličná

138,000 € 5520 €/m²

NEOHAUS - štýlové 1-izbové jednotky na predaj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok vo Vysokých Tatrách

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Horný Slavkov | 534 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Veľký Slavkov, Horný Slavkov. Plocha: pozem

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

95,000 € 178 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

FINREA│ Novostavba - 4 izbový moderný rodinný dom v obci Diaková, okr. Martin

Reality Diaková

Rodinný dom | 159.38 m²

Novinkou v našej ponuke je moderný, nízkoenergetický, dvojpodlažný krajný rodinný dom v radovej

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

FINREA│Prenájom 2 izbového bytu vhodného aj na kancelárske účely, Martin centrum, 85m2

Reality Martin

2 izbový byt | 85 m²

Máme pre Vás k dispozícii na prenájom rozľahlý 2 izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa pren

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Záhradka s útulnou chatkou ZO LIESKOVEC

Reality Dolný Kubín

Záhrada | Fučíkova | 272 m²

Hľadáte pokojné miesto, kde si oddýchnete od každodenného zhonu, užijete si posedenie s rodinou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

28,000 € 103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt ul.Nemocničná v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nemocničná | 73 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, nachádzajúci sa na sídlisku Brez

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Dolný Kubín

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

FINREA│PRENÁJOM Kancelárie v Martine 25m2

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²

Hľadáte kancelársky priestor pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás riešenie. Kancelária priamo v no

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Martin

250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

FINREA│Záhrada s dvomi chatkami v Martine, 390m2

Reality Martin

Záhrada | 389 m²

Ponúkame na predaj krásnu záhradu s rozlohou 389 m² v intraviláne obce, vhodnú na relax, záhrad

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

38,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Na predaj pozemok 1336 m² s chatou (43 m²) v krásnom prostredí obce Belá pri Žiline

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | 43 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 1336 m², nachádzajúci sa v tichej chatovej oblasti v kata

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

89,000 € 2070 €/m²

FINREA│Na predaj slnečný pozemok (977 m²) pod horou – Slovenské Pravno

Reality Slovenské Pravno

Záhrada | Slovenské Pravno | 977 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 977 m², situovaný v tichej časti obce Slove

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Pravno

30,000 € 31 €/m²

FINREA │ Pozemok 10000 m² v obci Slovenské Pravno s mobilným domom

Reality Slovenské Pravno

Orná pôda | 10,000 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý lesný pozemok, nachádzajúci sa na vrchole kopca pri obci Slovenské

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Pravno

60,000 € 6 €/m²

FINREA │Rodinný dom v tichej obci Horná Štubňa,okr Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať útulný rodinný dom v pokojnom prostredí obce Horná Št

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

85,000 € 1417 €/m²

FINREA│ Slnečný pozemok pri obci Sklabiňa, 6769m2

Reality Záborie

Rekreačný pozemok | 6,769 m²

Ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 6769 m² v intraviláne katastrálneho územia

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záborie

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│4izbový byt v Martine - Priekope na predaj, 83m

Reality Martin

4 izbový byt | 80 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Martin – Priekopa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Investičný pozemok, Horná Štubňa, 4900m2

Reality Horná Štubňa

Rekreačný pozemok | 4,900 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok o výmere cca 4 900 m² nachádzajúci sa v intraviláne obce H

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

22 €/m2 22 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Investičné pozemky v obci Badín pri Sliači, 21 500 m2

Reality Badín

Rekreačný pozemok | 21,423 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky v obci Badín, nachádzajúce sa v extraviláne s klasifikáci

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Badín

133,103 € 6 €/m²

FINREA│Pozemok - orná pôda, Horná Štubňa, 1000m2

Reality Horná Štubňa

Orná pôda | 1,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere cca 1000 m² nachádzajúci sa v intraviláne obce Horná Štubňa

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie