HALO reality - Predaj, záhradná chata Mýtne Ludany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Mýtne Ludany

Záhradná chatka | 20 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

26,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Družby | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72811

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poltár

188,999 € 472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nitra, slnečný vo vyhľadávanej lokalite - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,950 € 3616 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Rimavská Sobota, Dúžava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

42,500 € 625 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Konrádovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Konrádovce

Rodinný dom | 443 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Konrádovce

95,000 € 214 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Školská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 53 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

62,500 € 1179 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Tisovec, Daxnerova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Polyfunkčný objekt | Daxnerova | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Tisovec

32,500 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ostrov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostrov

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ostrov

34,900 € 436 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Lovčica - Trubín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lovčica-Trubín

4 izbový byt | 126 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lovčica-Trubín

164,500 € 1306 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Slaská, luxusný so zariadením - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Slaská

Rodinný dom | 381 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slaská

409,900 € 1076 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 4955 m2 Višňové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 4,955 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

190,000 € 38 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišská Belá - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Belá

3 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Belá

137,000 € 2322 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poprad, DVA DOMY ZA CENU JEDNÉHO

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Lovce, nutná kompletná rekonštrukcia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

33,500 € 558 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 973 m2 Kokošovce - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 973 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

93,890 € 96 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,000 € 1324 €/m²

HALO reality - Prenájom, garsónka Rimavská Sobota, Sídlisko Rimava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | Sídlisko Rimava | 22 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, garáž Rimavská Sobota, Čerenčianska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Garáž | Čerenčianska | 0 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

16,500 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Záhorský, kontakt: 0952 396 558, nehnuteľnosť s ID: MA

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

289,990 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Olcnava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Olcnava

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Olcnava

120,000 € 784 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bartošova Lehôtka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bartošova Lehôtka

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bartošova Lehôtka

110,000 € 909 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Stará Turá, rekreačná oblasť Dubník 2

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,000 € 1129 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Stupava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupava

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: MA-

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

144,000 € 2769 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30422)
Upresniť hľadanie