HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme halu/komerčné priestory vhodné na umiestnenie prevádzky/v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kostolište, Centrum - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kostolište

Rodinný dom | 115 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

324,000 € 2739 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Zámky - NOVOSTAVBA

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,890 € 3232 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 939 m2 Nové Zámky, nová lokalita pre výstavbu RD - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

144,500 € 154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Senica, CENTRUM - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senica

2 izbový byt | 40 m²

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 3125 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Kolta, kvalitná komletná rekonštrukcia

Reality Kolta

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kolta

609 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kolta

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Čechy. Chalupa by mala byť v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čechy

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Palárikovej. RD by mal byť čiastočne zrekon

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Palárikovo

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 482 m2 Považská Bystrica, Hliny - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 482 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

69,000 € 143 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Za ponuky ďaku

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo (Komárno)

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadám pozemok Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 659 834 aleb

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. Dom môže byť v pôvodnom stave al

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

70,000 € 583 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Bánov

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Bánov

40,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nové Zámky

300,000 € 300000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie