Rodinný dom v obci Forró 49900,-Eur PREDAJ

Reality Forró

Rodinný dom | Maďarsko | Forró

ID224-12-DERU: So súhlasom majiteľa Vám ponúkame rodinný dom v Maďarsku, 35 km od Košíc, v obci

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Forró

49,900 €

Dopyt rodinny dom chalupu

Reality Lubina

Rodinný dom | 0 m²

028-MACHO Hľadám rodinný dom chalupu v čiastočnej rekonštrukcii do 80000€ Okolie NMnV Lubina, K

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Lubina

80,000 €

Pozemok v obci Lysica, okres Žilina 48338m2

Reality Lysica

Orná pôda | 48,338 m²

075-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Lysica, okr. Žilina. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

Cena dohodou

Pozemok v obci Hôrky, okres Žilina, 4511m2

Reality Hôrky

Orná pôda | Hôrky | 4,511 m²

036-14-JAGAa Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený ako trvale trávnatý porast v obci Hôrky, ok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hôrky

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Maďarsku výmera 2000 m2 Fony

Reality Fony

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Fony

ID227-114-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok na výstavbu r

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Fony

17,000 €

Investicný Stavebný Pozemok Kubrá 008-14-ROHOa

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

008-14-ROHOa Predáme pekný pozemok v Trenčíne v lukratívnej lokalite Kubrá - Kyselka . V okolí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

180,000 € 236 €/m²

Dopyt Drevenica Chata

Reality okres Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

061-MACHO Pre klienta hľadáme chatu drevenicu na samote. Okolie Myjavské kopanice, Podolie, až

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa

160,000 €

Predáme rozostavaný nízkoenergetický rodinný dom

Reality Hrádok

Rodinný dom | Hrádok | 0 m²

019-12-MIKUa Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom – moderný bungalov, situovaný v mimori

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hrádok

125,000 €

Rodinný dom v Telkibánya , Maďarsko za 75000,-Eur

Reality Telkibánya

Rodinný dom | Maďarsko | Telkibánya

ID230-12-DERU: So súhlasom majiteľa predávame rodinný dom v Telkibánya obec v Maďarsku. Rod

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Telkibánya

75,000 €

Pozemok Soblahov 098-14-MACHOa

Reality Soblahov

Záhrada | Soblahov | 3,568 m²

098-14-MACHO Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok v Soblahove na samote s možnosťou ch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Soblahov

25,000 € 7 €/m²

Dom Klokočov, okres Čadca 1876m2

Reality Klokočov

Rodinný dom | Klokočov | 300 m²

117-12-PEMOaE https://www.youtube.com/watch?v=ovMRQf2A7OU Ponúkame Vám na predaj rodinný dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Klokočov

157,000 € 523 €/m²

Dom Povina, okres Kysucké Nové Mesto, 284m2

Reality Povina

Rodinný dom | 75 m²

088-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Povina, okr. Kysucké Nové Mesto. Jedná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Povina

90,000 € 1200 €/m²

Stavebný pozemok s prípojkami Považany158-14-MACHO

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Považany | 962 m²

158-14-MACHO Stavebný pozemok v obci Považany. Pozemok o veľkosti 962m2 je pripravený na stav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považany

100,000 € 104 €/m²

Predaj, pozemok, 27 455m2, Turčianske Teplice (012-14-MAB)

Reality Turčianske Teplice

Orná pôda | háj | 27,455 m²

(012-14-MAB) Ponúkame na predaj pekný, investičný, slnečný, rovinatý pozemok pri Turčianskych T

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

15.6 €/m2 16 €/m2

Predaj, pozemok 7559m2, Dolný Hričov - Peklina (005-14-BOC)

Reality Dolný Hričov

Orná pôda | Peklina | 7,559 m²

005-14-BOC Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný pozemok v krásnom prostredí v obci Dolný Hričov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

27.92 €/m2 28 €/m2

Hľadáme Pozemok centrum Piešťany 067-MACHO

Reality okres Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 0 m²

067- MACHO SÚRNE Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok centrum Piešťany do 2km

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa

Cena dohodou

Predaj: Chata, drevenica v obci Radôstka, okres Čadca,741m2

Reality Radôstka

Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 60 m²

152-13-PEMOa Ponúkame Vám na predaj 2-izbovú chatu, drevenicu v obci Radôstka, okr. Čadca. Jed

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radôstka

50,000 € 833 €/m²

Predaj: investičný pozemok, 1586m2, Žilina - Zádubnie( 026-14-MAM)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Zádubnie | 1,586 m²

(026-14-MAM) Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok o rozlohe 1586 m2 v mestskej čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

83 €/m2 83 €/m2

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Tekovské Lužany ( 020-12-HEKA)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Družstevna 683/5 | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Tekovské Lužany, okres Levice. Dom sa r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

82,900 €

Predaj záhradná rekreačnej chata so záhradou - Levice (071-13-MIJK)

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 13 m²

Na predaj: Pekná podpivničená záhradná chata so záhradou – Levice, Mestský majer Ponúkame na p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

52,000 € 4000 €/m²

Predaj pozemok na priemyselné účely Lok ( 031-14-MIJKa)

Reality Lok

Komerčná zóna | Lok | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, určený na ľahký priemysel a sklady, nachádzajúci sa mi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lok

399,000 €

Predaj rodinný dom /komerčný objekt/ - Levice (052-15-MIJK)

Reality Levice

Obchodné priestory | 166 m²

Na predaj rodinný dom s dvorom – centrum Levíc, ul. Jesenského Ponúkame Vám na predaj rodinný d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Levice

285,000 € 1717 €/m²

Predaj pozemok na stavbu RD - Levice, časť Kalinčiakovo ( 027-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu - nachádzajúci sa v Lev

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

65,640 € 94 €/m²

Predaj pozemok - Levice (003-14-MIJK)

Reality Levice

Orná pôda | Levice | 7,220 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Leviciach. Plocha: pozemku 7220m2. Prevažne rovinatý pozemok.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

294,800 € 41 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Upresniť hľadanie