HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4231 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Zohor, Školská

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Levice, Rybníky II, po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď voľný

Reality Levice

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1537 €/m²

HALO reality - Prenájom, zariadená garsónka Matúškovo, okres Galanta

Reality Matúškovo

Garsónka | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Matúškovo

300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lipová, 3-izbový

Reality Lipová

Rodinný dom | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lipová

164,990 € 750 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom - chalupa Čaka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čaka

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čaka

29,990 € 250 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Malé Kršteňany, predáva sa v stave štandard - NOVOSTAVBA

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 396 m2 Malé Kršteňany, s chatkou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malé Kršteňany

Záhrada | 396 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Kršteňany

21,750 € 55 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 908 m2 Udiča, Prosné - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Udiča

Pozemok pre rodinné domy | 908 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Udiča

82,000 € 90 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 606 m2 Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

99,990 € 165 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Prešov, Solivar, Zlatobanská - NOVOSTAVBA

Reality Prešov

1 izbový byt | 45 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Šurany, nadštandardný, slnečný - NOVOSTAVBA

Reality Šurany

2 izbový byt | 51 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šurany

125,000 € 2451 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Nové Zámky, pôvodný stav - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Garsónka | 25 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

72,500 € 2900 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 711 m2 Kľačno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kľačno

Pozemok pre rodinné domy | 711 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kľačno

62,500 € 88 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Handlová, 29. augusta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Handlová

65,000 € 1048 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Handlová, 29. augusta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

1 izbový byt | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Handlová

44,000 € 1571 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Horná Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Ves

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Ves

64,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Leváre - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

169,990 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rochovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rochovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RV-7

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rochovce

30,000 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Nováky - NOVOSTAVBA

Reality Nováky

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nováky

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

114,900 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Svit, Záhradkárska osada Breziny - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svit

Záhradná chatka | 19 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svit

75,000 € 3947 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie