HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72353

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lučenec

126,999 € 977 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hrnčiarske Zalužany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hrnčiarske Zalužany

Rodinný dom | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-70683

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarske Zalužany

99,999 € 455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lučenec

118,999 € 1566 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Podhorská | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71906

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poltár

54,999 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tornaľa, Šafárikova - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 190 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

122,900 € 647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 397 m2 Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

Záhrada | 397 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

37,000 € 93 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolná Mariková - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Renáta Gajdošová, kontakt: 0940 303 698, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

130,000 €

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový byt v Partizánskom a okolí. Platba ihneď. Za ponu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, Šibeničný vrch - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

129,990 € 722 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Turčok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Turčok

Rodinný dom | 125 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turčok

17,100 € 137 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, Dubová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Margecany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

64,000 € 80 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trebišov, po rekonštrukcii

Reality Trebišov

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mária Harbulová, kontakt: 0902 498 388, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

127,890 € 1968 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 11137 m2 Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Pozemok pre rodinné domy | 11,137 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lutila

30 €/m2 30 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bzovská Lehôtka, s veľkým pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bzovská Lehôtka

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bzovská Lehôtka

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Banská Bystrica, Podlavice - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Mlynská | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

395,000 € 1317 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bystrá, Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 67 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bystrá

235,000 € 3716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, 6 izbový rodinný dom so samostatnou dielňou Most pri Bratislave - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 340 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

432,600 € 1272 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Hollého

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4130 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Lipského, dve lodžie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3732 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Meder - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 340 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: DS-68

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

185,500 € 546 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nesvady - NOVOSTAVBA

Reality Nesvady

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nesvady

193,890 € 1763 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinné domy 2213 m2 Senec, Senecká cesta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 2,213 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SC-7

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senec

420,000 € 190 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie