Rodinný dom | Zelená | 120 m²
!!POZOR!! NOVÁ VÝBORNÁ PONUKA NA TRHU!! NEZMEŠKAJTE!! ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA D
255,000 € 2125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75.85 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderné a energeticky ús
170,000 € 2241 €/m²
3 izbový byt | Jilemnického | 69 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na dlhodobý prenájom moderne zariadený 3-izbo
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný
349,990 € 2187 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 37 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom praktický obchodný priestor v úpl
750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový
187,600 € 2375 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá
187,200 € 2400 €/m²
Rodinný dom | Vydrany | 124.8 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový čiastočne zreko
156,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Lastovičia | 201.58 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka na predaj modernú novostavbu 4 izbového priestran
503,000 € 2495 €/m²
2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 99 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom moderne zariadený, priestranný a
990 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | . | 200 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zabehnutý penzión vo Veľ
286,000 € 1430 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Armina Vamberyho | 20 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o výme
400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,771 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzivne ponúka na predaj investičný stavebný poze
80 €/m2 80 €/m2
3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov
Cena dohodou
2 izbový byt | Kukučínova | 54.9 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s dvoma balkónm
Cena dohodou
Rodinný dom | 350 m²
Radi by ste mali celú rodinu a Vaše podnikanie pod jednou strechou? ALL INCLUSIVE REAL s.r.o V
590,000 € 1686 €/m²
Rodinný dom | Veľké Úľany | 100 m²
ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový RD
157,000 € 1570 €/m²
Rodinný dom | Topoľová | 112.5 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! 3D OBHLIADKA A VIDEO! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívn
279,000 € 2480 €/m²
Rodinný dom | Florida Villa Park | 140 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachád
289,000 € 2064 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s
273,000 € 2022 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 150 m od termálneho kúpaliska | 1,300 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povol
85 €/m2 85 €/m2
3 izbový byt | Gabčíkovo | 72.98 m²
!! EXKLUZÍVNA PONUKA !! PREDPREDAJ BYTOV V PROJEKTE “V RESIDENCE” V SRDCI PRÍRODY – ČIERNY LES,
112,824 € 1546 €/m²
1 izbový byt | Dunajská | 29 m²
!Iba u nás! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 1-izbový byt s pivnico
95,000 € 3276 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.