Rodinný dom | 394 m²
Ponúkame na predaj luxusne vybavenú, priestrannú a kvalitnú rodinnú vilu so samostatným wellnes
1,299,000 € 3297 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo
791,600 € 6709 €/m²
Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 295 m²
Ponúkame na predaj rodinnú vilu v prekrásnom prostredí pod Malými Karpatmi vo vilovej štvrti na
820,000 € 2949 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²
Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b
868 €/m2 868 €/m2
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau |
Ponúkame Vám nový projekt moderného rodinného bývania v rakúskom pohraničí- nadštandardne rieše
520,000 € 3421 €/m²
Rodinný dom | Moravanská | 107 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 4- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2020)
269,900 € 2522 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo
868,700 € 6435 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa
804,900 € 6572 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 121.1 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A"s celkovou plochou
436,098 € 3601 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 112.8 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "B"s celkovou plochou
383,659 € 3401 €/m²
Iný rekreačný objekt | Štúrova | 500 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren
Cena dohodou
3 izbový byt | Panenská | 67.7 m²
Luxusné bývanie na Panenskej – Priestranný 3-izbový byt s balkónom a garážou Ponúkame na prenáj
920 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²
-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave
2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Trnavská cesta | 2,400 m²
Ponúkame na prenájom pozemok na frekventovanej ceste v lokalite s obchodnými a skladovými prevá
3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²
Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P
3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Schillerova | 290 m²
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,
Info v RK
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalit
876,000 € 3519 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 116.38 m²
Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parkin
2,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 305 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v zrekonštruovanej historickej budove v centre Brati
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 712 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Lozorno | 17,000 m²
Prenajmeme moderné skladové priestory v logistickom areáli. V rámci priestorov je možné vytvor
Cena dohodou
3 izbový byt | Dudova | 70 m²
Ponúkame na prenájom slnečný 3- izb. byt v novostavbe ECO DESIGN HOUSE, ul. Dudova, BA V- Petrž
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Grösslingova | 1,035 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor
2,900,000 € 2802 €/m²
4 izbový byt | Na varte | 120 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N
570,000 € 4750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.