Máme dokončené ! Na predaj 3 a 4 -izbové byty v Danišovciach

Reality Danišovce

3 izbový byt | 100.7 m²

Máme dokončené. Byty sú pripravené rovno na nasťahovanie sa. Moderné bývanie v tichej lokalit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Danišovce

239,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj ponúkame pozemok v Novoveskej Hute

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská Huta | 1,032 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 032 m² v obľúbenej lokalite Novoveská Huta, len pár minú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 103 €/m²

Novinka
Novinka

RD novostavba Ferčekovce, Sp.Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | Predná Huta | 130 m²

Číslo ponuky: 9215 - Ponúkame VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOM

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Pozemok 1510m2 Slnečné stráne Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Slnečné Stráne | 1,510 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľov, pozemok 1510m2 v zastavanej časti obľúbenej lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

90 €/m2 90 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom 3 izbová bytová jednotka s balkónom Trnava- Jeruzalemská

Reality Trnava

3 izbový byt | Jeruzalemská | 55 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre Trnavy – Jeruzalemská ulica Ponúkame na prenájom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom sklady, kancelárie, Showroom - predajňa, 100m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčný nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy s výborno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt s terasou a parkovaním, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 48 m²

R12 reality pripravujeme predaj bytu v zabývanej novostavbe 2 - izbový byt s terasou a garážov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 4146 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | GARÁŽ| DUBNICA NAD VÁHOM| 21M²

Reality Dubnica nad Váhom

Garáž | Pod kaštieľom | 17 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj garáž o výmere 21m² vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

35,000 € 2059 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny predaj – veľkorysý rodinný dom pod Trenčianskym hradom

Reality Trenčín

Rodinný dom | 423 m²

Na predaj veľkorysá nehnuteľnosť v absolútne atraktívnej lokalite – na ulici Kragujevackých hrd

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

350,000 € 827 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v meste Kremnica (ul. Továrenská)

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²

IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

70 €/m2 70 €/m2

Novinka
Novinka

Rodinný dom Horná Lehota INVESTÍCIA aj bývanie

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 252 m²

Ponúkam v exkluzívnom zastúpení klientov na predaj krásny rodinný dom (dom s dvomi samostatnými

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

380,000 € 1508 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: *MAXEN* - Obchodný priestor, objekt 110 m2, Košice - okolie, Čaňa centrum

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²

MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Čaňa

2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1 izbový byt, Medzilaborecká ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 38 m²

Ponúkame na prenájom prakticky zariadený 1 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ, ZLATÁ BAŃA 3104 m2

Reality Zlatá Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,104 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 3.104 m2 určený na bývanie alebo r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Baňa

129,999 € 42 €/m²

Novinka
Novinka

Kuchárek real: Prenájom haly v širšom centre Pezinka – Ideálne pre vaše podnikanie!

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Moyzesova | 406 m²

Ponúkame na prenájom modernú halu o výmere 356 m² s priestranným príslušenstvom a komfortným z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

3,500 € 9 €/m²

ID-4019 NA PREDAJ 2-izbový byt v centre VRANOV NAD TOPĽOU

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

ID:4019 Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v centre mesta Vranov nad Topľou, na obľúbe

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

110,000 € 110000 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ MODERNEJ 2 IZBOVEJ NOVOSTAVBY S BALKÓNOM, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 56 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe GALVANIHO DVORY. K

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 5054 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

205,000 € 335 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie