Rodinný dom Horná Lehota INVESTÍCIA aj bývanie

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 252 m²

Ponúkam v exkluzívnom zastúpení klientov na predaj krásny rodinný dom (dom s dvomi samostatnými

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

380,000 € 1508 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: *MAXEN* - Obchodný priestor, objekt 110 m2, Košice - okolie, Čaňa centrum

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²

MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Čaňa

2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1 izbový byt, Medzilaborecká ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 38 m²

Ponúkame na prenájom prakticky zariadený 1 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ, ZLATÁ BAŃA 3104 m2

Reality Zlatá Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,104 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 3.104 m2 určený na bývanie alebo r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Baňa

129,999 € 42 €/m²

Novinka
Novinka

Kuchárek real: Prenájom haly v širšom centre Pezinka – Ideálne pre vaše podnikanie!

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Moyzesova | 406 m²

Ponúkame na prenájom modernú halu o výmere 356 m² s priestranným príslušenstvom a komfortným z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

3,500 € 9 €/m²

ID-4019 NA PREDAJ 2-izbový byt v centre VRANOV NAD TOPĽOU

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

ID:4019 Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v centre mesta Vranov nad Topľou, na obľúbe

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

110,000 € 110000 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ MODERNEJ 2 IZBOVEJ NOVOSTAVBY S BALKÓNOM, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 56 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe GALVANIHO DVORY. K

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 5054 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

205,000 € 335 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV (188M2) S GARÁŽOU A S PEKNÝM POZEMKOM (550M2) LEN 4KM OD SENCA - HRUBÝ ŚÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

319,000 € 1697 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba menšieho RD v obci Malé Chyndice len hodinu autom od BA!

Reality Malé Chyndice

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Vymeňte zhon veľkomesta za pokojné bývanie v Malých Chyndiciach! Menší rodinný dom v obci Malé

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Chyndice

159,000 € 2446 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký trojizbový byt, čiastočne zariadený, DS, Záhradnícka ul., 2 x balkon, + 1x státie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 70 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt s dvoma balkónmi a

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený rodinný dom v centre mesta DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | centrum | 90 m²

V Dunajskej Strede, v centre mesta, Dom bol nedávno rekonštruovaný, má dve spálne, jednu spoloč

Publikované: 16.05.2022 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Námestie Priateľstva, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt • Úžitková plocha:

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Váš nový domov v prírode, ktorý prekoná vaše očakávania

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 202 m²

Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

399,999 € 1980 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23117)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie