PREDAJ, Garáž, ul. Marcheggská, Stupava

Reality Stupava

Garáž | Marcheggská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

23,500 € 1306 €/m²

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádhernou záhradou, ihneď voľný

Reality Sereď

Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²

Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

169,900 € 1133 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný obchodný priestor na úžasnom mieste!

Reality Sereď

Obchodné priestory | Dolnomajerská | 84 m²

Directreal Norea - Obchodný priestor na Dolnomajerskej – investujte do priestoru s potenciálom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Sereď

93,000 € 1107 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v TOP lokalite

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²

Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,000 € 129 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný, široký stavebný pozemok 805 m2 v tichej lokalite s prístupovou komunikáciou

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Kasárenská | 805 m²

Directreal Norea - Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom alebo výhodnú investíciu? Ponúka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,200 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ! Rodinný dom na veľkom pozemku v obci Ortuťová

Reality Ortuťová

Rodinný dom | - | 160.59 m²

Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ortuťová

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Výrobné, skladové a administratívne priestory v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 812 m²

Na prenájom samostatný objekt s výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi – Nitra P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v atraktívnej lokalite Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Investičný pozemok s budúcim potenciálom – Nitra, Južný prameň - Párovsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

Reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj CHATA v Čaradiciach s obrovským pozemkom – pokoj, priestor a súkromie !

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

209,900 € 1489 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v Uhrovci

Reality Uhrovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Uhrovec | 738 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Uhrovec, vzdialenej len

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Uhrovec

55,000 € 75 €/m²

Novinka
Novinka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Vidiecky dom | Nezadaná | 200 m²

Toto nie je obyčajný dom pre hocikoho. Na konci tichej doliny, kde bežní turisti nechodia a vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

Novinka
Novinka

Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečnice- garážové parkovacie státie

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zuzany Chalupovej | 13 m²

Predáme parkovacie miesto v garáži, v Slnečniciach- zóna Mesto, Zuzany Chalupovej 18. Cena par

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

25,000 € 1923 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM PRI HORSKOM PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0451

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Haydnova | 150 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Veľký a priestranný 4 izbový byt na prenájom, Drotárska ul. v Horskom Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 160 m²

Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk ponúkam na prenájom krásny, nadštandardne veľký 4 izbo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba nízkoenergetického rodinného dvojdomu, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | 120 m²

Predstavte si bývanie, ktoré si dokončíte presne podľa seba. Bez kompromisov, bez prerábok po n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

209,990 € 1750 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

✅Rekonštruovaný 2-izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lachova | 54 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý spája

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,900 € 4072 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23125)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie