Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi
199,000 € 3827 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na
160,000 € 3148 €/m²
3 izbový byt | Jantárova cesta | 84 m²
Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený • Realitná kancelária Lauranna ponúka
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Družstevná | 94 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent
159,000 € 1691 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
• Na treťom poschodí trojposchodovej tehlovej bytovke, na západnej časti mesta, • Veľkým benefi
420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán
299,000 € 3602 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na
289,205 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne zariadeného apartmánu. Nachádza sa n
205,000 € 3254 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán s výhľadom na ostrove Vir v Chorvátsku. Apartmán
155,000 € 2583 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v Sveti Filip i Jakov, v lokalite neďaleko Zadar
375,000 € 4076 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu len 70 m od mora na ostrove Vir v Cho
259,000 € 3985 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu na ostrove Vir - Prezida, v lokalite
397,000 € 1527 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac
309,900 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Nový rad | 39 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr
129,500 € 3321 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv
265,000 € 1743 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý
205,000 € 3796 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí
249,000 € 2862 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
281,855 € 3411 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho
278,000 € 1878 €/m²
Rodinný dom | Lovčická | 120 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br
150,000 € 1250 €/m²
2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²
Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo
157,900 € 2821 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²
Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s
389,000 € 1648 €/m²
Obchodné priestory | Štúrova 12 | 40.06 m²
Ponúkame Vám nový, cenovo prijateľný, obchodný priestor P1 v novostavbe v centre kúpeľného mest
139,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka
189,000 € 2124 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.