DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj úplne nový 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Eleganté priestory na prenájom v novostavbe Westpark, 2 x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné priestory vhodné na kancelárske alebo podnikateľsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový s loggiou na Palisádoch

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michala Bučiča | 16 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie v časti Bory Nový Dvor na ulici Michala Bučiča

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VEĽKOMETRÁŽNY NEBYTOVÝ PRIESTOR, BRATISLAVA – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Holíčska | 805 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VEĽKOMETRÁŽNY NEBYTOVÝ PRIESTOR, BRATISLAVA – PETRŽALKA Po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

990 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný tehlový 4 izbový byt v krásnom prostredí s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s úžitkovou plochou 106.8 m² (86 m² + 2 priestranné l

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3509 €/m²

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný priestor | Michala Bučiča | 16 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2,5 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Štýlový 2,5 izbový byt s balkónom, klimatizáciou a šatníkom – Tomášikova, Ružinov Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt s lodžiou, Kempelenova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 73 m²

Bez depozitu! Útulný 3 izbový byt s lodžiou v tichej časti Karlovej Vsi – Kempelenova ulica Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom, Nejedlého ulica, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 72 m²

Veľký, priestranný 2 izbový byt, balkón, šatník. PONUKA BYTU: Novostavba. Ponúkame na prenájom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, Opletalova ulica, Bratislava IV. DNV