HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 545 m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 440 €/m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sokolská | 72 m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom očarujúci 3-izbový byt s vysokými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panská | 98 m²

HERRYS - Na prenájom očarujúci 3-izbový byt s vysokými stropmi v srdci Starého Mesta Realitná

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS – Na predaj 3-izbový apartmán s terasou v centre, parkovanie na 2 roky v cene

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Poštová | 80.61 m²

HERRYS – Na predaj 3-izbový apartmán s terasou v centre, parkovanie na 2 roky v cene Veľkorysý

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

503,634 € 6248 €/m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán s výhľadom na hrad v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 48.56 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán s výhľadom na hrad v projekte UNO Poštová Residence Mes

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

407,618 € 6318 €/m²

HERRYS – Na predaj posledný 1-izbový apartmán s terasou v projekte UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 34.4 m²

HERRYS – Na predaj posledný 1-izbový apartmán s terasou v projekte UNO Poštová Štýlový 1-izbov

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

308,966 € 7246 €/m²

HERRYS - Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe Stein

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Steinov dvor | 36.53 m²

HERRYS - Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe Stein Realitná kancelária

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Administratívny objekt | Na Pažiti | 2,400 m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

HERRYS - Na prenájom 80 m2 kancelária na začiatku Petržalky so 2 parkovacími státiami

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská cesta | 80 m²

HERRYS - Na prenájom 80 m2 kancelária na začiatku Petržalky so 2 parkovacími státiami Realitná

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Útulný rodinný dom v tichej lokalite pod Sandbergom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Slovinec | 112 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jednoposchodový rodinný dom skolaudovaný v roku 2016, situovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

390,000 € 3482 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Eleganté priestory na prenájom v novostavbe Westpark, 2 x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné priestory vhodné na kancelárske alebo podnikateľsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Na predaj úplne nový 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový s loggiou na Palisádoch

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michala Bučiča | 16 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie v časti Bory Nový Dvor na ulici Michala Bučiča

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie