1 izbový byt | Klenová | 40 m²
PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram
750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 64.5 m²
Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 2 izbový byt v jednej z najžiadanejšíc
350,000 € 5426 €/m²
2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²
Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v
229,000 € 3300 €/m²
4 izbový byt | Zámocká | 150 m²
Novostavba 4 izbový byt v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, vlastné parkovanie v suteréne
1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 55 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený tehlový 2 izbový byt s nepriechodnými izbam
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²
Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom štýlový a moderne zariadený 2 izbový byt v
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Murgašova | 48 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto na Murgašovej u
820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²
Ponúkame na prenájom útulný a vkusne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Vyšehradskej ulici
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 700 m²
Váš kúsok prírody pri vode – rekreačný pozemok pri Malom Dunaji Predstavte si miesto, kde vás r
210 €/m2 210 €/m2
Rekreačný pozemok | Nová | 590 m²
Atraktívna a vyhľadávaná lokalita v kľudnom, tichom prostredí v tesnej blízkosti pri vode-Malý
147,750 € 250 €/m²
1 izbový byt | Hrachová | 48 m²
PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný 1 izbový byt v časti Ružinov, BA II, n
465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Martinengova | 115 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardný 4 izbový byt v jednej z najprestížnejších lokalít Staré Mest
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 34 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV. Dúb
530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Púpavová | 90 m²
Priestranný 3 izbový byt s lodžiou v Karlovej Vsi – bývanie pri prírode aj meste Ponúkame na p
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 3 izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí
830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šalviová | 65 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zariadený 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej časti Brati
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Vansovej | 37 m²
Krásny, zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt, teraska, pivnica, v blízkosti Palisád, Bratisla
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 314 m²
EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč
519,000 € 1653 €/m²
3 izbový byt | Súmračná | 70 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt v lokalite Bratislava II. Ružinov, Súmračná
640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s
354,000 € 4597 €/m²
Rodinný dom | Orenburská | 609 m²
POPIS DOMU: Ponúkame na predaj veľký rodinný dom z roku 1994, Orenburská ulica, Podunajské Bisk
459,000 € 739 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 66 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Odborárska | 56 m²
Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a kompletne zariadený 2 izbový byt
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muškátová | 54 m²
Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2 zbový byt v o
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.