RE0005003-22-000522 (Jus29XRaFaD) Aktualizovaný: 22. 06. 2022 1. publikácia: 14. 06. 2022

Exkluzívne krásny dvojgeneračný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Kopánke.


Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

520 000 € 1955 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
266 m²

Plocha pozemku:
6 322 m²
Info
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Kopánke.

Hľadáte veľký rodinný dom v lukratívnej časti Kopánka bez nutnosti ďalších investícií? Máme pre vás dvojgeneračný rodinný dom, ktorý poskytuje komfortné bývanie pre dve rodiny alebo je možnosť ho využiť na skĺbenie bývania s podnikaním.

Dom je postavený na krásnom pozemku o výmere 632 m2. Pozemok je rozdelený na dve časti. V prednej časti pozemku sa nachádza dom s dvoma bytovými jednotkami so samostatnými vchodmi, garáž, podpivničená letná kuchyňa, prístrešok a priestor na odkladanie vecí, ktorý je čiastočne prestrešený. Letná kuchyňa je napojená na všetky inžinierske siete a je vybavená plynom, teplou vodou a elektrikou. V tejto časti sa taktiež nachádza dvor, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou a menšia trávnatá časť vybavená automatickou závlahou. Zadná časť pozemku slúži ako oddychová časť, v ktorej sa nachádza veľký drevený altánok. Súčasťou altánku je veľký kamenný krb, masívne drevené stoly a lavice, natiahnutá elektroinštalácia vrátane osvetlenia a zásuviek. Za altánkom sa nachádza veľká trávnatá plocha s automatickou závlahou. Strecha nad garážou a letnou kuchyňou slúži ako odkladací priestor

Vek pôvodnej nehnuteľnosti je 70 rokov. Od tohto obdobia prešla viacerými zmenami a tou najzásadnejšou bola rekonštrukcia v roku 2005. V tomto roku bola ukončená prístavba druhej bytovej jednotky, ktorá zahŕňala kompletnú výmenu strechy, novú železobetónovú dosku medzi oboma bytovými jednotkami, zateplenie domu a výmenu všetkých plastových okien vrátane plastových vchodových dverí. V tomto období boli vybudované všetky inžinierske siete (horný byt nová elektrika, voda, odpad, plyn, nový byt nový odpad, nová elektrika, kúrenie, voda, kanalizácia). V roku 2021 boli vymenené všetky tesniace gumy na plastových oknách a dverách.

Nehnuteľnosť je rozdelená na dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi, samostatným kúrením, vodou a taktiež elektrikou. Merače na vodu a elektrinu sú spoločné, merač na plyn je samostatný pre každú bytovú jednotku. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Vstup do vrchnej bytovej jednotky je zo zadnej časti domu zo samostatného schodiska. Byt má celkovú rozlohu 176 m2 a skladá sa zo štyroch izieb, veľkej chodby, priestrannej kuchyne, samostatnej komory, kúpeľne s vaňou , sprchovým kútom a samostatným wc. Bytová jednotka je rozdelená na dve poschodia. V spodnej časti sa nachádza spálňa so šatníkom, veľkorysá obývacia izba s francúzskym balkónom, veľká chodba so zastrešeným balkónom do dvora, kuchyňa, komora, kúpeľňa a wc. Do vrchnej časti (podkrovia) sa vstupuje točitým schodiskom a nachádzajú sa tu dve nepriechodné izby, ktoré sú vybavené klimatizáciou. V podkroví sa taktiež nachádza menšia chodba s úložným priestorom. Vo všetkých izbách sú drevené podlahy, v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Kúrenie je zabezpečené radiátormi a o teplú vodu sa stará samostatný plynový kotol, ktorý je umiestnený v komore. Byt je napojený na elektronického video vrátnika a je vybavený elektronickým zabezpečovacím systémom vrátane pohybových senzorov. Na jar v roku 2022 bol byt kompletne vymaľovaný.

Druhá bytová jednotka má celkovú výmeru 90 m2 a skladá sa z troch izieb, kuchyne, 2 chodieb, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatným wc a podpivničenou komorou. Kompletná prestavba bytového domu bola dokončená v roku 2021, kúpeľňa v roku 2012. V dome sú natiahnuté nové rozvody, kúrenie zabezpečuje plynové teplovodné podlahové kúrenie, ktoré je napojené na samostatný plynový kotol. V kúpeľni sa nachádzajú dva rebrikové radiátory. Bytová jednotka je vybavená 2 klimatizačnými jednotkami, elektronickým zabezpečovacím systémom, krbovými kachľami a exteriérovými žalúziami. V byte boli na mieru robené nábytky vo všetkých izbách vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi značiek BOSCH, ELECTROLUX a AEG. 

Výhodou nehnuteľnosti je aj blízkosť obchvatu a rýchleho napojenia na diaľnicu, kompletná občianska vybavenosť, pešia dostupnosť materskej, základnej a niekoľkých stredných škôl, nákupných centier, športových ihrísk, plavárne a centra mesta.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 98966

Cena: 520000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
266 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Prechodová izba:
Nie

Počet balkónov:
1

Počet loggí:
1

Vykurovanie:
Podlahové, Lokálne, Krb, Klimatizacia

Plocha pozemku:
6 322 m²

Bezpečnosť:
Alarm

Vybavenie:
Predzáhradka, Balkón, Lodžia, Tepelná izolácia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juraj Sahul

B10 reality, s.r.o.

0949833900 zobraziť číslo

B10 reality, s.r.o.

Alexandra Rudnaya 26 • 01001, Žilina
Celá ponuka spoločnosti

520 000 € 1955 €/m²

Kontakt na predajcu

Juraj Sahul

B10 reality, s.r.o.

0949833900 zobraziť číslo