Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t
409,000 € 3689 €/m²
Rodinný dom | Ul. Vojvodcu Arpáda | 136.13 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu v kľudnej, tichej,
280,000 € 2057 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko
Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už
190,000 € 380 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
190,000 € 4279 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
230,000 € 4812 €/m²
3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²
MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten
236,400 € 3413 €/m²
3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²
236,400 € 3413 €/m²
3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²
236,400 € 3413 €/m²
Rodinný dom | Delevarová | 121 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo Vinosadoch – ča
399,000 € 3298 €/m²
Rodinný dom | 134.13 m²
POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov
390,000 € 2908 €/m²
1 izbový byt | Koceľova | 45 m²
Ponúkame na predaj útulný a svetlý 1,5 izbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí (reálne
152,900 € 3398 €/m²
Rodinný dom | Malé Leváre | 106.47 m²
Ak hľadáte bývanie v kľudnom prostredí v tichej uličke máme pre Vás skvelú príležitosť. Ponúkam
250,000 € 2348 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
390,000 € 4457 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
200,000 € 4348 €/m²
Rodinný dom | Jazerná | 128 m²
RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu priestranného 2 podlažného rodinného domu
340,000 € 2656 €/m²
Rodinný dom | Jazerná | 128 m²
RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu PRIESTRANNÉHO 2 podlažného rodinného domu
340,000 € 2656 €/m²
Rodinný dom | Récka | 118.96 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 podlažný rodinny dom v rámci novej rezidenčnej lokality v obci
249,990 € 2101 €/m²
Rodinný dom | Jazerná | 128 m²
Cena dohodou
Apartmán | Chorvátsko
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 apartmány ( 1. Apartmán s obývačkou spojenou s kuchyňou + 2 sam
274,900 € 2907 €/m²
Rodinný dom | Karasova | 101.65 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný a moderne riešený rodinný dom o
289,000 € 2843 €/m²
Rodinný dom | Jazerná | 128 m²
340,000 € 2656 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 87.4 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v G
59,990 € 686 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
340,000 € 4878 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
200,000 € 4505 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.