MODERNÝ 5-IZBOVÝ BUNGALOV V PRÉMIOVEJ LOKALITE | Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²

Hľadáte moderný rodinný dom, ktorý ponúkne komfort, súkromie a zároveň reprezentatívne bývanie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nedožery-Brezany

299,990 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vážky | 1-izbový byt s balkónom (A1.2F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

125,973 € 3499 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nozdrkovce | 72 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Vážky | 1-izbový byt (A1.3F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

128,023 € 3556 €/m²

Vážky | 4-izbový rodinný dom (M5)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nozdrkovce | 100 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

302,273 € 3023 €/m²

Na predaj 4-izbový bungalov

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Exkluzívny 4-izbový bungalov – Trenčianske Mitice Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

218,990 € 1685 €/m²

Luxus pod Tatrami: Dvojpodlažný 4-izbový apartmán s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Stará Lesná

4 izbový byt | Nevyplnená | 125 m²

Luxusný 4-izbový dvojpodlažný apartmán s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Stará Lesná

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

465,000 € 3720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 4 izb. rodinný dom v tichej a pokojnej obci LIPOVÉ len 7km od mesta VEĽKÝ MEDER

Reality Lipové

Rodinný dom | Nevyplnená | 159 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj moderný 4‑izbový rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obc

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lipové

172,000 € 1082 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Vážky | 2-izbový byt s balkónom (A2.2C)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 53 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

162,873 € 3073 €/m²

Vážky | 5-izbový rodinný dom (O8)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

368,898 € 2654 €/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom

Reality Banka

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obci Banka pri Piešťanoch Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

167,990 € 2584 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A1.2E)

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nozdrkovce | 67 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,623 € 2890 €/m²

Tiny house s vlastným pozemkom 10 min od Banskej Bystrice – pokoj v prírode

Reality Horná Mičiná

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 32 m²

Hľadáte miesto, kam si viete kedykoľvek odskočiť z mesta, no nechcete veľkú chatu ani vysoké n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mičiná

110,000 € 3438 €/m²

Novinka
Novinka

✅ Priestranný 4-izbový dom s garážou v prémiovej časti Tri Vody (Malinovo)

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bratislavská | 138 m²

Zabudnite na stiesnené priestory a hľadanie kompromisov. Predstavujeme vám veľkorysý samostat

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malinovo

409,900 € 2970 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3-izbový byt s garážou a výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v apartmánovom dome Mal

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

227,500 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Malackách

Reality Malacky

Rodinný dom | J. Kubinu | 125 m²

NA PREDAJ – 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MALACKY – UL. JOZEFA KUBINU Novostavba | 125 m² | pozemok

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

Napredaj 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Na predaj - Rozostavaný rodinný dom KUCHYŇA

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Kuchyňa | 158 m²

Bývanie s atmosférou rodinného domu a komfortom moderného bytu v obci na úpätí Malých Karpát.

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

135,000 € 854 €/m²

NA PREDAJ: Exkluzívne zariadený nadštandardný dom v súkromnej ulici, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strminová | 192 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardnú nehn

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Španielsko – Etherna Homes Estepona: Moderný developerský projekt a skvelá investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný projekt Etherna Homes v Estepone zahŕňa ponuku radových 1

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2150 €/m²

Novostavba rodinného domu v Senci - moderné technológie a komfort

Reality Senec

Rodinný dom | Nevyplnená | 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom v Senci. Moderná

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

590,000 € 4436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Trvalé bývanie alebo relax na unikátnom mieste v Olešnej okr.Čadca

Reality Čadca

Rodinný dom | Nevyplnená | 126 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka novostavby dvoch samostatných stavieb typu bungalov upr

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čadca

299,000 € 2373 €/m²

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

177,500 € 3008 €/m²

Dom na bývanie s plážou pri priehrade v Horných Orešanoch

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plá

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

259,600 € 3762 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (735)
Upresniť hľadanie