Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

Vážky Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nozdrkovce | 99 m²

Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a vyberte

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

294,073 € 2970 €/m²

Predaj 3- izbový byt, balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Predaj 2 -izbový byt- balkón, novostavba.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

101,000 € 2104 €/m²

Predaj 1,5-izbový byt-balkón, novostavba,

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

80,640 € 2122 €/m²

Predaj 2-izbový byt s balkónom, novostavba.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

92,400 € 2200 €/m²

Predaj 4-izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,740 € 2112 €/m²

Predaj 3-izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

120,760 € 2156 €/m²

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BUNGALOV V PRÉMIOVEJ LOKALITE | Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²

Hľadáte moderný rodinný dom, ktorý ponúkne komfort, súkromie a zároveň reprezentatívne bývanie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nedožery-Brezany

299,990 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný nízkoenergetický dom s termálnou vodou v atraktívnej lokalite pri Mosonskom Dunaji

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Ponúkame na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v modernom vidieckom štýle, ktorá spája

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

279,000 € 2385 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Moderný 3-izbový byt s garážou a výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v apartmánovom dome Mal

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

227,500 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vážky | 1-izbový byt s balkónom (A1.2F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

125,973 € 3499 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nozdrkovce | 72 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Vážky | 1-izbový byt (A1.3F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

128,023 € 3556 €/m²

Na predaj 4-izbový bungalov

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Exkluzívny 4-izbový bungalov – Trenčianske Mitice Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

218,990 € 1685 €/m²

Predaj rodinný dom Nitra Zobor, na okraji lesa EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Rodinný dom | Azalková | 115 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v žiad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

275,000 € 2391 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, RODINNÁ VILA S BAZÉNOM A, NITRA, ŠÚDOL

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 197 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodin

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

449,990 € 2284 €/m²

Luxus pod Tatrami: Dvojpodlažný 4-izbový apartmán s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Stará Lesná

4 izbový byt | Nevyplnená | 125 m²

Luxusný 4-izbový dvojpodlažný apartmán s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Stará Lesná

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

465,000 € 3720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj komerčný priestor Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Obchodné priestory | Trnavská | 106 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný priestor v Nitre, č

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1,600 €/m2 1600 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbového bytu, vlastné kúrenie Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 89 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt, 89 m² s predzá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

243,257 € 2733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Predaj 4-izb. bungalov Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

Objavte svoj nový domov v malebnej obci Marianka, len kúsok od pulzujúceho srdca Bratislavy.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

430,000 € 3909 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Vážky | 4-izbový rodinný dom (M5)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nozdrkovce | 100 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

302,273 € 3023 €/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom

Reality Banka

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obci Banka pri Piešťanoch Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

167,990 € 2584 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie