NA PREDAJ novostavba rodinného domu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať byto

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

Výrobný areál s územným rozhodnutím, Nitra – okolie

Reality Čechynce

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 13,027 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje jedinečnú ponuku - areál pre výrobu a podnikanie n

Publikované: 13.08.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

450,000 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový- byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

132,100 € 2131 €/m²

Predaj 2 -izbový byt- balkón, novostavba.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

101,000 € 2104 €/m²

Predaj -1,5-izbový byt- balkón, novostavba

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

74,200 € 2248 €/m²

Predaj 3- izbový byt, balkón, novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Predaj -2-izbový byt s balkónom, novostavba

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

98,220 € 2135 €/m²

Predaj -1,5-izbový byt -balkón, novostavba

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

80,640 € 2122 €/m²

Predaj apartmánu (1 izbový) 46.34 m2, Bešeňová

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²

GINO Tbilisi Resort & Residences – investičný apartmán na brehu Tbiliského "mora" Ponúkame na

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

144,095 € 3133 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v srdci Liptova – JÁNSKE APARTMÁNY, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

2 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v obľúbenom rekreačnom re

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

199,000 € 3210 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Na predaj: 4 izbový rodinný dom, dvojgaráž, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 175 m²

Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2000 €/m²

Predaj polyfunkčnej budovy - Galéria Tri vody Malinovo

Reality Malinovo

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 3,238 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný polyfunkčný objekt "Galér

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Malinovo

1,760,000 € 544 €/m²

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Veľké Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Košariská | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

358,000 € 3580 €/m²

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Rovinka, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 2754 €/m²

PREDAJ, DOM NA KĽÚČ, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 189 m2, Sentianska ulica

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malodvornická | 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izbové byty, Cena 167 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2991 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 izbové byty, 86,3m2, novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2181 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Na predaj pozemok Oravská Jasenica (rekreačný pozemok)

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 11,368 m²

Na predaj pozemok na výstavbu developerského projektu Oravská Jasenica (11 368 m2) Realitná k

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

990,000 € 87 €/m²

Luxusné a nadštandardné bývanie v srdci prírody, obec Vozokany, okres Topoľčany

Reality Vozokany

Rodinný dom | Nevyplnená | 520 m²

Realitná kancelária REMAX vám predstavuje výnimočný dvojpodlažný rodinný dom, ktorý spája nadš

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vozokany

728,000 € 1400 €/m²

Moderný nízkoenergetický dom s termálnou vodou v atraktívnej lokalite pri Mosonskom Dunaji

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Na predaj: výnimočná novostavba rodinného domu v modernom vidieckom štýle v meste Mosonmagyaró

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

279,000 € 2385 €/m²

Poschodová novostavba RD na pozemku 468 m², Paňa

Reality Paňa

Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu poschodového rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Paňa

199,000 € 1508 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie