Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej
475,000 € 2399 €/m²
Garáž | Essenská | 14 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj parkovacie státie na ul. Essenská. Pozemok o výmere 14m
14,900 € 1064 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Rodinný dom | . | 129 m²
SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor
299,000 € 2318 €/m²
4 izbový byt | Južná | 114.14 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
354,500 € 3106 €/m²
2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ
285,000 € 3993 €/m²
2 izbový byt | Na križovatkách | 56 m²
Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe GALVANIHO DVORY. K
283,000 € 5054 €/m²
3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m
285,000 € 3993 €/m²
Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic
319,000 € 1697 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v
210,000 € 1810 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 45 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy
165,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Južná | 61.41 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
184,700 € 3008 €/m²
Garsónka | Slovinsko
Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova
Cena dohodou
4 izbový byt | Búdková | 125 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v
997,400 € 7979 €/m²
2 izbový byt | Lenčova | 51 m²
Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta
219,000 € 4294 €/m²
Apartmán | - | 22.1 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom
72,900 € 3299 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse
[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný
770,000 € 2607 €/m²
Rodinný dom | Golianovská | 106 m²
Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka
239,000 € 2255 €/m²
2 izbový byt | Mostná | 50.13 m²
Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n
Info v RK
3 izbový byt | Gorazdova | 83.2 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkame
Cena dohodou
3 izbový byt | 74.5 m²
Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n
Info v RK
3 izbový byt | Mostná | 74.5 m²
Info v RK
Rodinný dom | 200 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj k
Cena dohodou
Rodinný dom | 72 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj Rodin
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.