Novostavba rodinného domu-bungalov, Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 100 m²

2673 - Ponúkam na predaj murovaný 4 izbový rodinný dom typu bungalov-novostavba, holodom, posta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

195,990 € 1960 €/m²

4-IZB BYT "E" 106,45 m2 + TERASA 23 m2, *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²

179811 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

250,480 € 2353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný dom na predaj – Bratislavská cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 510 m²

Predstavujeme vám jedinečnú investičnú príležitosť – polyfunkčný dom v atraktívnej lokalite Pie

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB BYT "D" 58,64 m2 + BALKÓN 6 m2, novostavba *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²

179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

140,736 € 2400 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², garážové státie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3493 €/m²

Novostavba - bungalov 4+kk, Lúky (Púchov) - pozemok 360, 350 m2

Reality Lúky

Rodinný dom | Lúky | 102 m²

VAŠE REALITY - REALITNÁ KANCELÁRIA - Predáme novostavbu rodinného domu v obci Lúky na celodenne

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lúky

143,000 € 1402 €/m²

Novostavba - bungalov 100 m2 v obci Košeca, pozemok 800 m2

Reality Košeca

Rodinný dom | 100 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj bungalov v obci Košeca v novovybudovanej lokalite rodinnýc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košeca

335,000 € 3350 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

Rarita a jedinečná investičná príležitosť aká tu dlho nebola, Chorváts

Reality Virt

Rodinný dom | 110 m²

Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Virt

2,100,000 € 19091 €/m²

REZERVOVANE !!! Iba u nás: Na predaj Zariadený Hotový BUNGALOV, garaz, vysadba v dokoncenej zabyvanej lokalite, pri Piešťanoch (6 km)

Reality Ducové

Rodinný dom | 139 m²

Ak hľadáte bývanie, kde je všetko už hotové – dom, pozemok, infraštruktúra aj susedstvo – a nec

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ducové

272,000 € 1957 €/m²

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

524,990 € 6049 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

** NOVOSTAVBA ** 4 izb. RD s predprípravou na krb a so zastrešenou terasou ÚP 125m2, pozemok 609m2 - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3112 €/m²

4-izb. byt v RD s dvomi bytovými jednotkami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

300,000 € 3339 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

NOVOSTAVBA | 4-izbový bungalov s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 2633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30368)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie