KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B2.10

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

159,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOREA - 3i BYT, 85 m2, GARÁŽOVÉ STÁTIE - SILVÁNOVÁ, PEZINOK - MUŠKÁT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Silvánová | 85.46 m²

VEĽKÝ 3i BYT NA MUŠKÁTE, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽ. STÁTIA Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúk

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

260,000 € 3042 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný dom v obci Mikušovce

Reality Mikušovce

Rodinný dom | Mikušovce | 113 m²

Máme pre vás výnimočnú ponuku, ktorá spĺňa požiadavky na moderné, komfortné a pokojné bývanie.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mikušovce

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,378 € 6803 €/m²

Budova na predaj Vranov nad Topľou Podnikanie + bývanie komerčná zóna

Reality Vranov nad Topľou

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²

Ponúkame na predaj viacúčelovú budovu s výborným investičným aj užívateľským potenciálom, ktorá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Vranov nad Topľou

418,999 € 1197 €/m²

2i RD – inteligentné modulárne bývanie v srdci prírody

Reality Senica

Rodinný dom | 52 m²

Moderný smart dom | nízke náklady | bývanie novej generácie ___________________________________

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

115,000 € 2212 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÁ RODINNÁ VILA PRE NÁROČNÝCH | KOŠICE-PEREŠ

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | nemá | 290 m²

MARTIN SIMKO a DIAMOND REALITY vám ponúkajú na predaj unikátnu, nadštandardnú, rodinnú vilu pre

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

1 € 0 €/m²

MODERNÁ 5. izb. dvojpodlažná novostavba, 145m2, PO, Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | Makarenkova | 123.8 m²

Ponúkame na predaj modernú 5‑izbovú dvojpodlažnú novostavbu v stave holodom, nachádzajúca sa v

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Ľubotice

310,000 € 2504 €/m²

MODERNÁ 5‑izbová novostavba, 464m2, Fintice, PO

Reality Fintice

Rodinný dom | Gaštanová | 162 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a svetlú 5‑izbovú dvojpodlažnú novostavbu v stave holodom. RD

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Fintice

249,999 € 1543 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT 75 M2, LODŽIA, GARÁŽ, VYSOKÉ TATRY

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Lipová | 75 m²

MLM reality má špeciálne pre Vás priestranný 3-izbový byt situovaný v exkluzívnej lokalite pod

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

224,990 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

Do bytu sa už nebudete chcieť vrátiť. Novostavby v Ortášoch

Reality Ploské

Rodinný dom | 123 m²

Dom a záhrada plná zážitkov, ktoré sa do bytu nevmestia. Realitná kancelária FÉROVO vám ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

PREDAJ- NOVÁ POLYFUNKČNÁ BUDOVA, SÍDLO FIRMY - CABAJ-ČÁPOR

Reality Nitra

Administratívny objekt | Chrenovská | 1,300 m²

Exkluzívna ponuka: Objekt „Stará pošta na predaj! Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vla

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko, Novalja – zariadený apartmán v novostavbe

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária HR – reality ponúka na predaj 3-izbový apartmán s celkovou rozlohou 70,45 m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj

245,000 € 3478 €/m²

Pag, Povljana – dvojizbový apartmán v 1.rade od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária HR – reality ponúka na predaj dvojizbový apartmán (S5), ktorý sa nachádza n

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj

228,000 € 4071 €/m²

PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT KOŠICE S 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI

Reality Košice

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a mimoriadne zaujímavý 4-izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Košice

249,000 € 2541 €/m²

Znížená cena - bungalov Martin nad Žitavou

Reality Martin nad Žitavou

Rodinný dom | 226 m²

Pre všetkých , ktorí hľadajú bývanie v rodinnom dome , v kľudnom, tichom prostredí, na okraji Z

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin nad Žitavou

318,000 € 1407 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM NA POPRADSKEJ ULICI V KOŠICIACH

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Popradská | 158.77 m²

V rámci atraktívneho developerského projektu DOMINO PARK na Popradskej ulici v Košiciach vám s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Info v RK

INVESTÍČNY, NOVÝ, NADĆASOVÝ V BLÍZKOSTI NOVEJ NEMOCNICI KYSUCKÁ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 24 m²

PREDÁME NADĆASOVÝ, MODERNÝ A ÚTULNÝ 1IZB BYT S BALKÓNOM V NAJŹIADANEJŚIEJ LOKALITE V BLÍZKOSTI

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Luxusná 4-izbová rodinná vilka s výhľadom na Malé Karpaty v obci Zvončín

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 612 m²

Exkluzívna nehnuteľnosť pre náročného klienta Ak hľadáte výnimočnú a luxusnú nehnuteľnosť s nad

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Zvončín

385,000 € 629 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU NA PREDAJ

Reality Rožňava

Rodinný dom | Pod Gombášom | 99.2 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v Rožňave, v časti Gombáš s prekrásnym výhľado

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rožňava

Cena dohodou

1-izbový byt s predzahrádkou v novostavbe Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

1 izbový byt | Stará Hradská | 33.59 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s predzáhradkou v jedinečnej novostavbe Schulzov dvor v Sučanoc

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Sučany

109,712 € 3266 €/m²

Atraktívny 2-izbový byt, Münichsthal

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Obytná plocha 54,57 m² s dvomi svetlými izbami je ideálnym útočiskom pre jednotlivcov, páry,

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj

309,000 € 5662 €/m²

2-izbový byt za atraktívnu cenu

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Münichsthal, Rakúsko ponúka moderné bývanie v pokojnom vidieckom prostredí a zároveň v blízkos

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

249,000 € 4077 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie