TRNAVA REALITY - rodinný dom s garážou, pozemok 940 m2, Cífer - časť Pác

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj väčší, podpivničený rodinný dom s garážou v obci Cífer, časť Pá

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Cífer

389,500 € 2291 €/m²

TRNAVA REALITY - moderný prízemný 4 – izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

245,000 € 2290 €/m²

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Trnava

428,000 € 3138 €/m²

TRNAVA REALITY - novostavba 4 izb. rodinného domu, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 124 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu tehlového 4-izb. rodinného domu typu bung

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Biely Kostol

368,000 € 2968 €/m²

ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký moderný 7 izbový rodinný dom s dvojgarážou, krytou terasou a bazénom, Šintava

Reality Sereď

Rodinný dom | Sered | 318 m²

TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážo

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

Veľký moderný 7 izbový rodinný dom s dvojgarážou, krytou terasou a bazénom

Reality Šintava

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šintava

Cena dohodou

Reality Trnava

Rodinný dom | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Trnava. Plocha: úžitková 318m2, zastava

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP B - DOM V ŠTANDARDE

Reality Trnava

Rodinný dom | Boleráz | 110 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Trnava

299,000 € 2364 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP F - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 158 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Trnava

379,000 € 2399 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

Slnečnice POP parkovacie miesto v garáži - Labutia 11

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Labutia | 0 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj parkovacie miesto v garáži v projekte Slnečnice POP

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

24,900 €

TRNAVA REALITY - novostavba 4 – izbového rodinného domu s krytou terasou, garážou a bazénom, Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu s krytou ter

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Trstín

279,000 € 2735 €/m²

NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na historické centrum mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Paulínska | 135.72 m²

TRNAVA REALITY - vám ponúka NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na hystorické

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trnava

740,000 € 5452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šintava

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šintava

Cena dohodou

TRNAVA REALITY - novostavba 4-izb rodinných domov, Galanta- Hody

Reality Galanta

Rodinný dom | Hody | 110 m²

TRNAVA REALITY Vám ponúka na predaj komfortné novostavby 4 izbových rodinných domov typu bungal

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 10.02.2025
Domy na predaj Galanta

215,000 € 1955 €/m²

TRNAVA REALITY - novostavba 4-izb rodinných domov, Šaľa

Reality Šaľa

Rodinný dom | družstevná | 120 m²

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 15.04.2024
Domy na predaj Šaľa

254,900 € 2124 €/m²

TRNAVA REALITY - nebytové priestory, Sládkovičovo Košútska ul.

Reality Sládkovičovo

Priestor pre sklad | Košútska | 54.5 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj dva nebytové priestory nachádzajúce sa v modernom bytovom dom

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 15.06.2023
Priestory na predaj Sládkovičovo

55,000 € 1009 €/m²

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 59 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 3475 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ibvboleraz.sk - TYP D - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 115 m²

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Boleráz

270,000 € 2250 €/m²

Moderné bývanie v najlepšej lokalite 2 izbový byt s loggiou, Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Topoľová | 62 m²

Chcete bývať v centre a zároveň si užívať pokoj a prírodu ? Ak áno je tu projekt Topoľová Avenu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Sereď

159,000 € 2565 €/m²

Reality Trnava

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Trnava

245,000 € 2290 €/m²

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 158 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Boleráz

379,000 € 2399 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Upresniť hľadanie