Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,990 € 3433 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový rodinný dom TYP DOMU B v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 123 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový rodinný dom v obci Jelka. Dom je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Jelka

205,000 € 1667 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 68 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Nehnuteľnos

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Na predaj luxusná rekreačná chata v obci Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Chalupa, rekreačný domček | Stará Lesná | 118.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlovú a moderne zariadenú rekreačnú chatu situovanú v tichej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Lesná

399,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nová Ves nad Žitavou

Rodinný dom | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Ves nad Žitavou

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA:Na predaj priestranný 2-izbový byt s parkovaním v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4412 €/m²

Na predaj moderná 4-izbová novostavba s terasou – Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | - | 120.12 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom – bungalov, nachádzajúc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

365,000 € 3039 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderná novostavba v lokalite Vonyarcvashegy

Reality Vonyarcvashegy

Rodinný dom | Maďarsko | Vonyarcvashegy | -

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu rodinného domu z roku 2025, situovanú v atraktívnej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vonyarcvashegy

359,900 € 3563 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 220 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj veľkorysý 7-izbový rodinný dom v obci Podlužany

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 243 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

342,420 € 1409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

NA PREDAJ | Exkluzívny 3- izbový byt s veľkorysou terasou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kožušnícka | 71 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkorysou terasou v T

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

279,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 4-izbový byt s parametrami rodinného domu v Žiline na ul. Lenčova

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 93.96 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný a moderne zariadený 4-izbový byt v Ž

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

398,960 € 4246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný 3-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1N | 70.8 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, nac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

218,400 € 3085 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Nebytový priestor 74 m² na Odevnej ulici v Trenčíne

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 74 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj nebytový priestor s výmerou 74 m², nachádzajúci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

115,990 € 1567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

63,000 € 887 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | ulica | 130 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu postaveného

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

368,000 € 2831 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba v Lehniciach - časť trojdomu A

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (časť trojdomu) v Lehniciach. Novosta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,300 € 1744 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s terasou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 68 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v rezidencii Slnečná

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

181,900 € 2675 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie