Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v prevedení ŠTANDARD v projekte
244,600 € 3445 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 101 m²
300,925 € 2979 €/m²
2 izbový byt | Čulenova | 50 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza
389,000 € 7780 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
219,000 € 4159 €/m²
2 izbový byt | Majakovského | 63 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By
Info v RK
3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý
555,000 € 4955 €/m²
2 izbový byt | Chalupkova | 54.17 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s vysokými stropmi v modernom pr
310,000 € 5723 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 48.32 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový apartmán v projekte Apartmány Forton. Tento najmoder
239,000 € 4946 €/m²
2 izbový byt | Chalupkova | 63 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj nový, doposiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v srdc
Info v RK
2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova
649,000 € 10156 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²
Ponúkame vám na predaj rekreačný dom v radovej zástavbe v Šajdíkových Humenciach v susedstve Pe
215,000 € 2216 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 41.68 m²
Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Na kúpu bytu Vám stačí zložiť zálohu 5.000 € a do 30 dní
103,000 € 2249 €/m²
4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi
567,000 € 5296 €/m²
2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.
376,341 € 6268 €/m²
2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo
319,000 € 5317 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²
FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n
390,000 € 8369 €/m²
Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp
Info v RK
4 izbový byt | Pribinova | 195 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n
Info v RK
Rodinný dom | Školská | 105 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
Info v RK
4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT
895,000 € 5294 €/m²
2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej
269,000 € 4804 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj dom na celoročné bývanie, v tichej časti mesta Sen
Info v RK
Rodinný dom | 9. Mája | 121.05 m²
Ponúkam na predaj úžasný, priestranný bungalov s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Dom sa nachádza
399,000 € 3296 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 77.41 m²
ZNÍŽENÁ SUMA V obci Macov ponúkam na predaj 3.-izbový rodinný dom s výbornou dispozíciou a prí
179,000 € 2312 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.