4.-izbový rodinný dom s garážou v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri lesíku | 184.62 m²

Ponúkam na predaj krásny, priestranný rodinný dom v Hrubej Borši Pri lesíku. - pozemok o výmere

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

349,000 € 1890 €/m²

4.-izbový rodinný dom v Hrubej Borši so záhradným domčekom a parkovaním

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri lesíku | 77 m²

Ponúkam na predaj moderný a útulný 4-izbový rodinný dom v dvojdome, nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

278,000 € 3610 €/m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom – výborný pomer ceny a hodnoty

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 140 m²

Dunajská Streda, Florida Villa Park Ing. Ildikó Marczellová | RESPECT REAL ponúka na predaj mod

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 2071 €/m²

Glamping tiny house (Bayaya) | mobilný dom, ihneď k dispozícii

Reality Haluzice

Mobilný dom | 13.25 m²

Na predaj plne vybavený mobilný dom / tiny house (posed Bayaya – model Svítání), ideálny pre gl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Haluzice

39,900 € 3011 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderní apartmán s terasou u moře a golfu Los Alcázares, Murcia

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V oblíbené lokalitě Los Alcázares vzniká moderní rezidenční projekt s 27 bytovými jednotkami, k

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

285,900 € 4267 €/m²

Slunný apartmán s terasou u moře a golfového hřiště Los Alcázares

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V oblíbené lokalitě Los Alcázares vzniká moderní rezidenční projekt, který nabízí ideální kombi

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

295,900 € 4288 €/m²

Atraktivní penthouse s terasou a investičním potenciálem Los Alcázares

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V Los Alcázares vzniká moderní rezidenční projekt, který nabízí ideální kombinaci bydlení u moř

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

389,900 € 5998 €/m²

ELEGANTNÁ DREVOSTAVBA PRIAMO PRI JAZERE – VADNA PARK, MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderne riešenú, kompletne zariadenú chatu (drevostavbu) nachádzajúcu sa v e

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj

199,000 € 3317 €/m²

Na predaj nový sklad garážového typu, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Iný objekt | Športová | 12 m²

Na predaj nový sklad garážového montovaného typu s vlastným pozemkom a el. prípojkou o výmere 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

19,400 € 1617 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Veľký, slnečný pozemok s potokom v Dolnej Krupej

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska | 5,395 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nádherný, jedinečný pozemok o výmere necelých 5400m2 v obci D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

198,000 € 37 €/m²

REZERVOVANÝ! 4-izbový byt 129 m²,pri centre mesta so záhradou

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 129 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočnú a zaujímavú 4-izbovú novostavbu bytu s neobyčajnou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

349,000 € 2705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! 4-izbový byt, 132m2 pri centre mesta s terasou!!

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 132 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou rozlohou 132 m², situov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 2114 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny, svetlý 2 izbáčik v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 51 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, na Panonskej ulici.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 4510 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Praha 1

Rodinný dom | Česká republika

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Brno

Rodinný dom | Česká republika | Brno | -

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Brno

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový byt v novej rezidencii - Bývanie pri mlyne

Reality Veľké Orvište

4 izbový byt | - | 113.8 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj moderný 4-izbový byt predstavujúci ideál

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľké Orvište

232,800 € 2046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba, zariadeného 3izb bytu v Petržalke BA.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gogoľova | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 3 izbového bytu na Gogoľovej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

329,900 € 4924 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 45 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Svidník

89,000 € 1978 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Upresniť hľadanie