4 izbový byt | Chorvátsko
AX250745, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj 2-podlažné apartmány s bazénom
338,328 € 4096 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
AX250541-S4, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v novostavbe byto
429,000 € 3877 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX250541-S3, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v novostavbe byto
292,000 € 3629 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
KR25-10-4, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v 1. rade od mora v
522,827 € 6939 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX260462, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v krásnej obci MANDR
248,602 € 5142 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX250337, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj krásne priestranné apartmány s
528,000 € 6947 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX251157, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj nové apartmány v obľúbenej ryb
330,540 € 5233 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX250543-3i, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v novostavbe byt
320,000 € 5357 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
AX240616, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj 3-izbové apartmány v novostavb
305,725 € 3377 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
CASMAR RK exkluzívne ponúka na predaj moderný rodinný dom so zastavanou plochou 150 m² na pozem
310,000 € 2296 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 152 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka nové bývanie na peknom širokom pozemku v Novostavbe: - murovaná komfo
193,500 € 1273 €/m²
5 a viac izbový byt | 194 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6-izb. byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy. Byt je mezo
695,000 € 3582 €/m²
3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v
648,000 € 6812 €/m²
3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na
295,000 € 2530 €/m²
4 izbový byt | Záhradná | 93 m²
PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V ČASTI D.LUŽNÁ – ZÁHRADNÁ ULICA -R
248,000 € 2667 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²
Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²
Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas
1,959,850 € 9201 €/m²
2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok
340,000 € 6497 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 193 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015
488,000 € 2528 €/m²
3 izbový byt | Zochova | 77 m²
Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici
319,900 € 4155 €/m²
Garáž | Továrenská | 14 m²
Ponúkame na predaj garážové státie v jedinečnom projekte SKY PARK II (2, veža),, ul. ul. Továr
39,900 € 2850 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf
Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny
298,000 € 4528 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp
1,200,000 € 4494 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.