2 izbový byt | 59.04 m²
RK Real Dreams Vám ponúka moderné, jednoduché a kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Bytový dom po
147,390 € 2496 €/m²
Rodinný dom | 129 m²
Zastavaná plocha je 157 m2, úžitková plocha je 129 m2 a terasa má cca. 26 m2. Rozloha pozemku
299,900 € 2325 €/m²
2 izbový byt | 52.22 m²
Ponúkame na predaj byty v pripravovanej novostavbe v obľúbenom projekte Bývanie pri rieke v po
123,080 € 2357 €/m²
Obchodné priestory | 59.04 m²
RK Real Dreams Vám ponúka obchodné priestory na predaj v novom, modernom polyfunkčnom dome na 1
70,400 € 1192 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Real Dreams Vám exkluzívne ponúka 4-izbový dvojdom v obci Chrabrany, ideálny pre rodinu, ktorá
198,000 € 2084 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkam na predaj moderný 4-izbový rodinný dom, novostavba (2025), energeticky úsporný nízkoene
235,000 € 2350 €/m²
3 izbový byt | 71.12 m²
151.98 € 2 €/m²
Rodinný dom | Platanová ulica | 190 m²
Hľadáte únik z mestského ruchu, ale nechcete sa vzdať komfortu Bratislavy? Predstavte si rannú
529,000 € 2784 €/m²
Rodinný dom | Magla | 135.65 m²
Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p
278,990 € 2057 €/m²
Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²
Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup
229,990 € 864 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 94 m²
REALITY TATRY - Ponúkame na predaj nové byty v samotnom centre v novostavbe na ulici Franciscih
265,000 € 2819 €/m²
Rodinný dom | Tatranská | 155 m²
REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. Ponúkame na predaj rodinný dom
359,000 € 2316 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 29 m²
"REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami - lokalita POPRAD - TATRY"
240,000 € 8276 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 157 m²
PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Milo
545,000 € 3471 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 147 m²
PREMIUM REAL vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova
387,000 € 3393 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 177 m²
Popis nehnuteľnosti PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 5 izbový rodinný dom s
475,000 € 2684 €/m²
Rodinný dom | Lúčna | 155 m²
Moderná 5-izbová novostavba s garážou v pokojnej časti Chorvátskeho Grobu ponúka ideálne spojen
480,000 € 3097 €/m²
Rodinný dom | Granátová | 275 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 6-izbový moderný dizajnový dom s veľký
799,000 € 2724 €/m²
Rodinný dom | Muškátová | 245 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v ti
659,000 € 2690 €/m²
Rodinný dom | Kvetná ulica | 117 m²
Novostavba 4izbový bungalov vo Hviezdoslavove 15min od BA Ponúkame na predaj výborný samostatný
329,000 € 3239 €/m²
Rodinný dom | Zámočnícka | 115 m²
Ponúkame vám moderný 4 izbový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov s plochou strechou a čis
319,900 € 2782 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 225 m²
595,000 € 2644 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Chorvátsko
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje príležitosť vlastniť hotel Vila Conte, ktorý sa nachádza
Info v RK
3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²
Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla
678,460 € 5669 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.