NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 59.15 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4396 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

HAUSBERG 3 izbový byt s terasou B103

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Partizánska | 156 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,120,640 € 7184 €/m²

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe v obci Košolná s balkónom a parkovacím miestom

Reality Košolná

2 izbový byt | 55.86 m²

Ponúkame na predaj krásny, dvojizbový byt v obci Košolná spájajúci výbornú dostupnosť mesta a p

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Košolná

144,700 € 2384 €/m²

KeyPoint | ARCHITEKTOM NAVRHNUTÝ 5-IZBOVÝ DOM S KRÁSNOU ZÁHRADOU - MALINOVO

Reality Malinovo

Rodinný dom | 186 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný päťizbový nízkoenergetický dom, ktorý vznikol ako výsledok pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malinovo

Cena dohodou

POSLEDNÝ ! 4-izb.dom-projekt LAGUNA, Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Romdom reality ponúka na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinných domov Láb (Malacky) ZDARMA! 3D vizuál záhrady

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderné 4-izbové bungalovy v obci Láb, okres Malacky Pozrite si video na youtube:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2699 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! PREDAJ 4-izb. bungalov (dom 4), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103.9 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2743 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ murovaný 4-izbový bungalov (dom 1), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt Lagúna Pozrite si vid

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

327,000 € 3097 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

327,000 € 3097 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, administratívna budova, priemyselný park Sučany

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Sučany-Priemyselná | 632 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v priemyselnom parku Sučany pri Martine. Budova p

Publikované: 05.09.2021 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ 2, 4-izb. bungalovy pred zvýšením ceny! Láb,okr. MA

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PLNOHODNOTNÝ 3i BYT V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Nestor Capital-Pozemok so základovou doskou a projektom domu – možnosť dokončenia na kľúč

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájnická | 110 m²

Predstavte si miesto, kde už máte hotový základ pre váš budúci domov – doslova aj obrazne. V no

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Sliač

220,000 € 2000 €/m²

Apartmán na Costa del Sol / Estepona priamo na golfovom ihrisku

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Apartmán na Costa del sol, len pár kilometrov od Estepony o celkovej rozlohe 149 m2 (interiér +

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

64,000 € 430 €/m²

Na predaj štýlová novostavba nízkoenergetického rodinného domu - Badín D208ZL

Reality Badín

Rodinný dom | 200 m²

OVERENÉ REALITY - ponúkame na predaj štýlovú novostavbu, ktorá spája komfort moderného bývania,

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Badín

Info v RK

Na predaj luxusný apartmán medzi Stredozemným morom a lagúnou Mar Menor, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

La Manga del Mar Menor je jedinečný 22-kilometrový piesočnatý polostrov, ktorý oddeľuje teplé v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj

235,000 € 3176 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame výnimočný jednoizbový dom v krásnej lokalite Liptovskej Kokavy

Reality Liptovská Kokava

Apartmánový dom | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame na predaj jedinečný, architektonicky riešený dom v tichej lokalite Liptovskej Kokavy

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Liptovská Kokava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba v blízkosti Liptovskej Mary – bungalov

Reality Ižipovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Dom, kde si ráno vychutnáte ticho, slnko a výhľad na hory – len pár minút od Liptovskej Mary. P

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Ižipovce

230,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata Turík – kvalita, štýl a pokoj v prírode

Reality Turík

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v malebnej obci Turík, len pár minút od Ruž

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Turík

208,000 € 3059 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rámový montovaný rodinný dom FJORD

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Antona Bernoláka | 130 m²

Ponúkame Vám realizáciu výstavby moderného rámového montovaného rodinného domu typu FJORD, ktor

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

131,450 € 1011 €/m²

Novostavba s výhľadom na jazero - Jakubov, okres Malacky 35km od Bratislavy D001LSM

Reality Jakubov

Rodinný dom | 106.14 m²

OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v tichej a atraktívnej lok

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Jakubov

360,000 € 3392 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie