1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6606 €/m²

člen NARKS

RK01021449 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Papradno

Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v štádiu HOLODOM v obci Papradno. Dom je dvojpodlažný, stojí na

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Papradno

Info v RK

Dražba haly s administratívou v Komárne

Reality Komárno

Skladový objekt | Ulica priemyselného parku | 1,154 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby halu s administratívnym zázemím na okraji me

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Komárno

1,400,000 € 1213 €/m²

PREDAJ – VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT S 2 PARK. MIESTAMI - 10 MIN. AUTOM DO CENTRA MESTA

Reality Košice-Barca

4 izbový byt | Osľoboditeľov | 98 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a mimoriadne zaujímavý 4-izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Košice-Barca

249,000 € 2541 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový rodinný dom Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome, situovaný v pokojnej časti obce Hrubá Borša

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,000 € 2850 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt s predzáhradkou - Novostavba v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

2 izbový byt | 49.92 m²

Ponúkame na predaj byty v pripravovanej novostavbe v obľúbenom projekte Bývanie pri rieke v po

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

Cena dohodou

1 izbový podkrovný byt s balkónom v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

1 izbový byt | 40.3 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

95,740 € 2376 €/m²

Priestranné novostavby 4-izbových rodinných domov v meste Šaľa

Reality Šaľa

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte pre seba a svoju rodinu komfortné a moderné bývanie v tichej a kľudnej lokalite? Bývať

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Šaľa

220,000 € 2000 €/m²

POSLEDNÁ Novostavba 4-izb rodinného domu v lukratívnej časti mesta

Reality Galanta

Rodinný dom | 103.91 m²

Hľadáte pre seba a svoju rodinu komfortné a moderné bývanie v samostatne stojacom rodinnom dome

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Galanta

265,000 € 2550 €/m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V OBCI CHRABRANY – 4 IZBY, 600 m² POZEMOK

Reality Chrabrany

Rodinný dom | 97.55 m²

Real Dreams Vám ponúka výstavbu krásnej 4-izbovej novostavby v obľúbenej a pokojnej obci Chrab

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Chrabrany

212,000 € 2173 €/m²

Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom v obci Radava.

Reality Radava

Rodinný dom | 129 m²

Dom sa ponúka v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu. Zastavaná plocha je 157 m2

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Radava

273,900 € 2123 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový radový dom v obci Rastislavice.

Reality Rastislavice

Rodinný dom | 90 m²

Úžitková plocha: 90 m2. Terasa 15 m2. Dom je postavený z tehly Porotherm, zateplený polystyréno

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

164,900 € 1832 €/m²

Predaj 4-izbového rodinného domu s veľkou záhradou v Semerove

Reality Semerovo

Rodinný dom | 282 m²

Ponúkam na predaj priestranný, kvalitne postavený rodinný dom v tichej a príjemnej lokalite Sem

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Semerovo

295,000 € 1046 €/m²

Váš nový domov v srdci tichej ulice - Novostavby 4 izbové rodinné domy

Reality Selice

Rodinný dom | 94 m²

Váš nový domov v srdci tichej ulice – Novostavby 4RD v Seliciach Predstavte si život, kde kaž

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Selice

139,900 € 1488 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový mezonetový byt s balkonom - Novostavba v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

2 izbový byt | 62.94 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

148,480 € 2359 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného dvojdomu v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | 101 m²

Hľadáte tiché bývanie pre Vašu rodinu? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka novostavbu 4-izbového

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Žihárec

154,900 € 1534 €/m²

Neodolateľná ponuka! 4-izbová novostavba Galanta-Kolónia za super cenu

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 100 m²

Hľadáte pre seba a svoju rodinu pokojné, moderné bývanie? Máme pre Vás túto lukratívnu ponuku.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Galanta

255,000 € 2550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt s balkónom - Novostavba v obci Tomašíkovo

Reality Tomášikovo

1 izbový byt | 40.3 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

95,740 € 2376 €/m²

SKOLAUDOVANÉ! Novostavba 2,3 izbových bytov

Reality Galanta

2 izbový byt | 39.25 m²

RK Real Dreams Vám ponúka moderné, jednoduché a kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Bytový dom po

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 3485 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 4-izbového rodinného domu v tichej lokalite v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | 111.58 m²

Hľadáte tiché bývanie pre Vašu rodinu? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka na predaj novostavbu

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Žihárec

165,000 € 1479 €/m²

Rodinný dom Urmince

Reality Urmince

Rodinný dom | 119 m²

...

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Urmince

202,000 € 1697 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie