Nový Moderný 5 izb nízkoenergetický dom - Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | 120 m²

TUreality na ponúka na predaj nový Moderný 5 izbový nízkoenergetický dom Moldava nad Bodvou v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

258,999 € 2158 €/m²

MODERNE ZARIADENÝ A PRIPRAVENÝ OKAMŽITE - 4 IZBOVÝ DOM V DOLNOM BARE ! IHŇEĎ K DISPOZÍCII!

Reality Dolný Bar

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame ihneď k dispozícii krásny rodinný dom v Dolnom Bare v novovybudovanej lokalite v Dolno

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Bar

225,000 € 2500 €/m²

BE.LIVE COMPANY– PREDAJ– RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU– 2 PARKOVACIE STÁTIA- IDEÁLNA ALTERNATÍVA K BYTU– HRUBÁ BORŠA

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²

Platíte v Bratislave 250 000 € za byt bez súkromia? Tu môžete mať vlastný dom so záhradou, park

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2856 €/m²

M A L É L E V Á R E | 4i rodinný dom 108m², pozemok 539m² | M A L A C K Y

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 108 m²

Na predaj v Y A M I • D O M I 4-izbový byt rodinný dom v obci Malé Leváre. Táto moderná n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,000 € 2306 €/m²

PREDANÉ // Zabývaná novostavba 2020, pozemok 496 m2, komplet zariadená PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Ulica na Kamenici | 177 m²

Táto zabývaná novostavba z roku 2020, ktorá je súčasťou dvoj domu, bude ideálnou voľbou pre týc

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny zrub v objatí hôr, Čadca, Rieka

Reality Čadca

Rodinný dom | 400 m²

Zrub pod lesom – exkluzívna drevená rezidencia v objatí hôr Rieka pri Čadci | 7 izieb | 408 m²

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Čadca

499,999 € 1250 €/m²

Znížená cena - novostavba rodinného domu, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Družstevná | 100 m²

Stará Turá | 3 izby | viac ako 100 m² úžitkovej plochy | 2 podlažia | 592 m² pozemok Novostav

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

167,000 € 1670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

Predáme novostavbu garáže v Ilave

Reality Ilava

Garáž | Sihoť | 21 m²

Predám novostavbu garáže v Ilave na Sihoti, so zavedenou elektrikou o celkovej výmere 21m2. Gar

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na predaj Ilava

25,000 € 1190 €/m²

Predáme novostavbu garáže v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garáž | Pod Hájom | 20 m²

Predáme novostavbu garáže s elektricky otváracou bránou na sídlisku Pod hájom, o výmere 20 m2.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

39,990 € 2000 €/m²

Predáme novostavbu rodinného domu v Borčiciach

Reality Borčice

Rodinný dom | 160 m²

Predáme novostavbu rodinného domu v obci Borčice. Dom je postavený z tehál, strešná krytina Bra

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Borčice

259,000 € 1619 €/m²

Na predaj nová budova obchodu a služieb / obch. priestor v Rakovnici, okr. Rožňava

Reality Rakovnica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 84 m²

Jozef Junger – Realitný maklér ponúka na predaj novú budovu obchodu a služieb / obchodný priest

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Rakovnica

146,000 € 1738 €/m²

Znížená cena - Na predaj mobilný dom na veľkom pozemku v Rudnej,okr.Rožňava

Reality Rudná

Mobilný dom | Nezadaná | 54 m²

Jozef Junger – Realitný maklér ponúka na predaj mobilný dom v obci Rudná, vzdialenej od okresné

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Rudná

99,000 € 1833 €/m²

Nový rodinný dom v Rožňave na predaj

Reality Rožňava

Rodinný dom | Košická | 124 m²

Jozef Junger – Realitný maklér ponúka na predaj nový rodinný dom (drevodom) v Rožňave, v časti

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Rožňava

Cena dohodou

Moderný 3izb. mezonetový byt so zimnou záhradou v RD, samostatný vstup, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Mezonet | Platanová | 92.76 m²

Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Stupava

270,000 € 2911 €/m²

2 izbový byt, 69,6m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.6 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt C2B4 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,928 € 4009 €/m²

3 izbový byt, 87m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 81.2 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 3-izbový priestranný holobyt B3B4 v B

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

296,634 € 3653 €/m²

Novostavba 4-izbového bungalovu – ul. Kvetná, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Kvetná | 118.4 m²

MYRA. ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v príprave výstavby, ktorý vznikne v žiadanej

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

NOVOSTAVBA bungalovu – obec OKRUŽNÁ, 12 min. od PREŠOVA

Reality Okružná

Rodinný dom | 131 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v tichej l

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Okružná

235,000 € 1794 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt, 91,8m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 79.8 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 3-izbový priestranný holobyt B2B3 v B

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,573 € 3641 €/m²

Nebytový priestor na sídlisku Terasa blízko Univerzitnej nemocnice, prízemie, 153 m2, novostavba

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Ipeľská | 153 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj nebytový priestor B1P4 v novostavbe IP

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

564,570 € 3690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A4B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,321 € 3816 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23105)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie