rkDOM | Priestory vhodné pre wellnes Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | 107 m²

Ponúkame na predaj rozsiahle obchodné priestory v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

rkDOM | Pozemok na priemysel - Žilina, 2000m2

Reality Žilina

Orná pôda | 2,000 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný pozemok o rozlohe 2000m2 v Žiline. Po

Publikované: 20.12.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

110 €/m2 110 €/m2

rkDOM | 4-izbový zariadený rodinný dom na predaj 38 km od Považskej Bystrice

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

220,000 € 1982 €/m²

rkDOM | Rodinný dom na predaj 27 km od Čadce

Reality Čadca

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na pozemku 222 m². Lyži

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čadca

215,000 € 1937 €/m²

rkDOM | Priemyselný areál na predaj Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 4,896 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný areál v priemyselnej časti mesta Žilina.

Publikované: 20.12.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

rkDOM | Polyfunkčný objekt na predaj Žilina

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 569 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj objekt nachádzajúci sa pod sídliskom Hájik, v Závodí.

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Žilina

780,000 € 1371 €/m²

rkDOM | Exkluzívna administratívna budova v centre Trnavy

Reality Trnava

Administratívny objekt | 1,159 m²

Unikátny objekt v centre Trnavy s výnimočným architektonickým riešením. Ponúkame na predaj

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

rkDOM | Nová cena ! V centre obce, široký, slnečný pozemok s IS.

Reality Veľký Biel

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Realitná kancelária DOM exkluzívne ponúka rovný, dostatočne široký - 25m a veľký STP v obci V

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

239 €/m2 239 €/m2

rkDOM | Predaj pozemkov v Rosine

Reality Rosina

Orná pôda | 6,886 m²

Realitná kancelária DOM ponúka exkluzívne na predaj väčšie investičné pozemky v obci Rosina.

Publikované: 16.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

rkDOM | Rodinný dom na predaj 20 km od Bytče

Reality Bytča

Rodinný dom | 111 m²

Realitná kancelária DOM ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj – Makov Rodinný dom s celkov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bytča

215,000 € 1937 €/m²

rkDOM | Rodinný dom na predaj Makov

Reality Makov

Rodinný dom | 111 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom (s možnosťoun dispozičnej zmeny

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Makov

220,000 € 1982 €/m²

rkDOM | Rodinný dom na predaj 39 km od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | 111 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Makov, nachádza sa na po

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žilina

220,000 € 1982 €/m²

rk DOM | Exkluzívna nehnuteľnosť v historickom centre Žiliny na predaj

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 880 m²

Unikátna investičná príležitosť priamo na Mariánskom námestí. Predstavujeme Vám vzácnu mož

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Nečakajte, kým vás predbehnú: Poschodový dom za super cenu

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj v obci Cabaj len 7 km od Ni

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, poschodový rod.dom v blízkosti Nitry, výborná ponuka

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, mimoriadne atraktívna 5-izbová novostavba

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Urbárska | 250 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj mimoriadne atraktívnu novos

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

349,000 € 1396 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, veľkorysý rod.dom vo vyhľadávanej lokalite Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Krížna | 300 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení veľkorysý, krásny, dos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Nitra

358,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE atraktívna, 5-izbová novostavba

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Urbárska | 250 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

349,000 € 1396 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, poschodový rod.dom v blízkosti Nitry, výborná ponuka!

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS

VÝBORNÁ PONUKA - poschodový dom v blízkosti Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, poschodový dom v blízkosti Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

149,000 € 1242 €/m²

člen NARKS

4iz. Novostavba ( štandard) Veselé pri Piešťanoch

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame poslednú voľnú novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalite s ce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veselé

214,900 € 1791 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23110)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie