4 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

4 izbový byt | 86 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Jablone v Bytči. Byt s výmerou 86m2 sa

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bytča

244,000 € 2837 €/m²

Drevenica Klokočov U Igora

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 174 m²

Na predaj: Chata u Igora – novostavba v prírodnom srdci Kysúc Ponúkame na predaj modernú dreve

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

240,000 € 1379 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Klokočov

Reality Klokočov

Rodinný dom | 127 m²

Ponúkame na predaj 14 ročný objekt skolaudovaný ako rodinný dom, vhodný aj na rekreáciu v Kloko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Klokočov

199,000 € 1567 €/m²

Rodinný dom Hôrky

Reality Hôrky

Rodinný dom | 114 m²

Ponúkame na predaj suterén dvojdomu vo Hôrkach. Nehnuteľnosť disponuje: 3 spálne + obývačka +

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hôrky

265,000 € 2325 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA Rodinný dom Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2-podlažného tehlového rodinného domu s dvoma parkovacími miestam

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Višňové

Cena dohodou

2 - izbový byt Žilina - Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Novostavba tehlového 2 - izbového bytu v Žiline sa nachádza na ul. Kvačalova na 1. nadzemnom po

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

169,900 € 3267 €/m²

Rodinný dom - Chata Klokočov na rekreáciu alebo celoročné bývanie

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 127 m²

Ponúkame na predaj 14 ročný objekt skolaudovaný ako rodinný dom, vhodný na rekreáciu v Klokočov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

199,000 € 1567 €/m²

Rodinný dom Kotrčina Lúčka

Reality Kotrčiná Lúčka

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj nadštandardnú, zabývanú novostavbu – 4-izbový rodi

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kotrčiná Lúčka

388,000 € 3880 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bytčica s komunitnou záhradou

Reality Žilina

2 izbový byt | 53 m²

Po úspešnom dokončení a odovzdaní bytových jednotiek novým majiteľom z 1.etapy, Vám aktuálne p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

176,900 € 3338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 - izbový byt Považská Bystrica - Rozkvet

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Helenky na Rozkvete. Byt má výmeru 71m2 a nachádz

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

195,000 € 2746 €/m²

Malebná obec v Beskydách- Drevenica Korňa

Reality Korňa

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Chcete vlastniť drevenicu v lokalite, ktorá získala prestížne ocenenie Dedina roka 2023? Štyri

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korňa

350,000 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 - izbový byt Žilina - Bytčica s komunitnou záhradou

Reality Žilina

3 izbový byt | 74 m²

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 3174 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemysel Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 2,466 m²

20 - ročná, zateplená, vykurovaná hala v Žiline so samostatnou dvojpodlažnou administratívnou č

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Rodinný dom Konská

Reality Konská

Rodinný dom | 215 m²

Moderný rodinný dom v malebnej obci Konská pri Rajeckých tepliciach, ktorá sa nachádza v srdci

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Konská

Cena dohodou

Rekreačné zariadenie Oščadnica

Reality Oščadnica

Chalupa, rekreačný domček | 900 m²

Moderný zabehnutý penzión sa nachádza v úplnom strede obce Oščadnica, len 100m od námestia pri

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

639,000 € 710 €/m²

4 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

4 izbový byt | 131 m²

Rodinné bývanie s lesoparkom za domom. Ponúkame na predaj 4 izbový byt s nadštandartnou výmero

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Rodinný dom Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj nádhernú tehlovú novostavbu domu - chaty, nemeckého štýlu v lokalite Kremnic

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Malebná obec v Beskydách Drevenica Korňa Región Horné Kysuce

Reality Korňa

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korňa

380,000 € 2147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - izbový byt Žilina - Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | 76 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame vám slnečný 2-izbový byt 76 m² v prestížnom projekte Euro Home Star na Bô

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

238,000 € 3132 €/m²

Na predaj: Moderná chata s 3 luxusnými apartmánmi v horskom prostredí Lúčky - Demänovská dolina

Reality Demänovská Dolina

Iný rekreačný objekt | Autocamping | 182.5 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový štýlový 3-apartmánový chalet ski in-ski out, situovaný v nad

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

1,200,000 € 6575 €/m²

Predaj 4 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 110 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt s 2 tera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

585,000 € 5318 €/m²

PREDAJ 2 izbový apartmán v Bešeňovej, okr. Ružomberok

Reality Bešeňová

2 izbový byt | 51.74 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

Predaj rodinného domu Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 287 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj moderný rod

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

836,000 € 2913 €/m²

Predaj rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 130 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj rodinný dom – miesto, kde bude

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

295,000 € 2269 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23121)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Upresniť hľadanie