1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo
151,900 € 3918 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo
166,900 € 3748 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf
Dom je 5-izbovou novostavbou, skolaudovaný a užívaný od r. 2012 prvým vlastníkom. Je na poze
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame vám krásny 4-izbový rodinný dom obci Rajka - časť Green park za veľmi výhodnú cenu. Pe
189,000 € 2558 €/m²
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m
166,900 € 3793 €/m²
2 izbový byt | x | 54.83 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a zariadený výnimočný 2-izbový byt pri najlepšom Slovenskom
Info v RK
1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
151,900 € 3918 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²
142,900 € 4088 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²
142,900 € 4088 €/m²
Garáž | Čulenova | 13 m²
Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k
36,500 € 2808 €/m²
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²
166,900 € 3793 €/m²
Priestor pre sklad | Nejedlého | 3.16 m²
Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Bratislave-mestská časť Dúbrav
9,900 € 3133 €/m²
4 izbový byt | Hollého | 105 m²
3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_19/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú
359,000 € 3324 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
158,900 € 4076 €/m²
Rodinný dom | Taliansko
NA PREDAJ samostatne stojaca vila, ktorá bola postavená v roku 2014. Odolná proti zemetraseniu
349,000 € 1583 €/m²
Rodinný dom | Bagarova | 580 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu nehnuteľnosť na rozhraní Žiliny a mestskej časti Trnové. Táto
Cena dohodou
1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²
158,900 € 3972 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²
151,900 € 4024 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
152,900 € 3945 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²
166,900 € 3748 €/m²
Obchodné priestory | Centrum | 62 m²
Ponúkame na predaj moderné komerčné priestory o výmere 62 m² s dvomi parkovacími miestami, situ
189,999 € 3226 €/m²
Garáž | Jána Ondruša | 14 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové státie v Stupave na Ulic
19,900 € 1421 €/m²
Rodinný dom | Slnečnicová | 162 m²
Ponúkame na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obľúbenej prímestskej
361,000 € 2228 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²
Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád
299,500 € 5120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.