NA PREDAJ - 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, Trstená

Reality Trstená

3 izbový byt | Železničiarov | 60 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Byty Pohoda Trstená, ktorý sa nachádza v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trstená

187,100 € 3118 €/m²

NA PREDAJ - Novostavba – 2-izbový byt s parkovacím miestom, Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 81 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe "Pod lesom", v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

160,274 € 1979 €/m²

Moderné bývanie v Trstenej – 1-izbový byt v novostavbe NA PREDAJ

Reality Trstená

1 izbový byt | Železničiarov | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v projekte Byty Pohoda Trstená, ktorý sa nachádza v

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trstená

93,400 € 2919 €/m²

Novostavba – 3-izbový byt s parkovaním a pozemkom NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 83 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok –

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

207,167 € 2616 €/m²

1-izbový apartmán s garantovaným výnosom - GINO Seaside Tbilisi, Gruzínsko

Reality Gruzínsko

Apartmán | Gruzínsko

Ponúkame Vám na predaj investičný 1-izbový apartmán na 4. poschodí v už fungujúcom apartmánovom

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj

120,000 € 3960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba – 4-izbový mezonet s 2 parkovacími miestami na predaj – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

256,166 € 2237 €/m²

Novostavba – 2-izbový byt s dvomi parkovacími miestami NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 77 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

164,820 € 2231 €/m²

NA PREDAJ - Rekreačná chata MARINA CABIN HOUSE s 8% garantovaným výnosom priamo pri Liptovskej Mare

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Bobrovník | 45 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu MARINA CA

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

Cena dohodou

2-izbový apartmán v Demänovskej Doline - NA PREDAJ

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 36 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový apartmán v Demänovskej Doline kto

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

155,000 € 4306 €/m²

NA PREDAJ - Dokončený 1-izb. apartmán, kapacita 2+2, Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 26 m²

Investícia s výnosom v podobe dokončeného apartmánu vo fungujúcom projekte DEMÄNOVÁ REZORT ! R

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,900 € 5765 €/m²

Moderný 4 – izbový bungalov, Závažná Poruba

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | Kostolná | 101 m²

Dom v novej štvrti s výhľadom, ktorý vás neomrzí – pokoj, priestor a súkromie v jednom. RK SPI

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

Cena dohodou

PREDAJ - Luxusná 4-podlažná chata - Podbanské, Liptov

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na hranici Vysokých a Západných Tatier, ponúkame na predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

499,000 € 3793 €/m²

Investičný 4-izbový mezonet NA PREDAJ – Demänová rezort - ročný výnos od 5%

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 79 m²

Ponúkaný 4-izbový mezonetový apartmán s terasou sa nachádza na 3. podlaží a podkroví apartmánov

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

261,000 € 3304 €/m²

Luxusná chata Jedlička NA PREDAJ – Valča, okres Martin

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 200 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ jedinečnú luxusnú chatu v obľúbenej rekreačnej lokalite Valča, l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

639,000 € 3195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARINA CABIN HOUSE - rekreačná chata priamo pri Liptovskej Mare NA PREDAJ, 8% garantovaný výnos

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 45 m²

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

Cena dohodou

Priestranný chalet v Hrabove, novostavba - NA PREDAJ

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Hrabovská dolina | 216 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ exkluzívnu novostavbu – chalet B42 v atraktívnej lokalite Hrabov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

505,000 € 2338 €/m²

2-izbový byt s parkovacím miestom na predaj- NOVOSTAVBA – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 69 m²

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

166,549 € 2515 €/m²

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PREDAJ priestranný chalet v Hrabove, novostavba

Reality Ružomberok

Iný rekreačný objekt | Hrabovská dolina | 216 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

505,000 € 2338 €/m²

Jedinečná ponuka - Novostavba rodinného domu v obci Závažná Poruba NA PREDAJ

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | Hlavná | 318 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Závažná Poruba, ktorá b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

365,000 € 1148 €/m²

Investičný apartmán - ročný garantovaný výnos 5897,-€ - GINO Seaside Tbilisi, Gruzínsko

Reality Gruzínsko

Apartmán | Gruzínsko

Ponúkame Vám na predaj investičný 1-izbový apartmán na 7. poschodí v už fungujúcom apartmánovom

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj

118,000 € 3471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný 2-izbový apartmán s výnosom v Demänová rezort, NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 40 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ 2-izbový mezonet nachádzajúci sa na 2. poschodí apartmánového do

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,900 € 3998 €/m²

4-izbový byt v Záhorskej Bystrici s priestranným balkónom - NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Hodonínska | 94 m²

ČERSTVO SKOLAUDOVANÝ rezidenčný PROJEKT na okraji Bratislavy – byty Nová Záhorská. Realitná ka

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,900 € 3201 €/m²

Skolaudovaný 2-izbový byt v Záhorskej Bystrici NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 75 m²

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 2460 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie