Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 98 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na Košice, Kalvária

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Zvolenská | 144 m²

Ponúkame na predaj dom na Zvolenskej ulici v Košiciach, v časti Kalvária. Nachádza sa vo vrchne

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

550,000 € 3819 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4172 €/m²

5-izbový rodinný dom v Malej Ide

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Prvosienková | 156 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Malej Ide na Prvosienkovej uli

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

1 € 0 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3420 €/m²

Znížená cena !! 4 izbová novostavba bungalovu Nitra - Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2109 €/m²

4i NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV NOVÉ ZÁMKY - JAVOROVÁ ALEJ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Svornosti | 183 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z najžiadanejších lokalít v Nových Zámkoch. V

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

4 izbová luxusná novostavba

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu (bungalov) v

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lužianky

419,000 € 2394 €/m²

4 izbová novostavba bunbalov Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Petra Jilemnického | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od okresného mesta No

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

259,000 € 2726 €/m²

4 izbová novostavba Šurany - Kostolný Sek

Reality Šurany

Rodinný dom | Na vŕšku | 183 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinné domy - radovú výstavbu 12 rodinných domov v meste Šurany, Kostol

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 1579 €/m²

Neibrs | Eurovea Tower | 3- izbový apartmán, 2x parking + pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 119.41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán s dvoma balkónmi na 7.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Neibrs | Krásny zariadený 3 izb. byt s vlastnou záhradou 557m2, krytá terasa, 2 parkovacie miesta, Malý Raj

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Pri parku | 62 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj ideálne riešenie Vašej dilemy – byt vs. dom. V ponu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

329,000 € 5306 €/m²

Neibrs | Vkusne zariadený 2 izb. byt v centre mesta vedľa prezidentskej záhrady, klimatizácia, loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kollárovo námestie | 70.4 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny 2 izbový byt vo vypr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5952 €/m²

Neibrs | Príjemný 2 izb. byt so šatníkom, loggia cez dve izby, výťah, parkovacie miesto vedľa domu

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 54 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe bytového

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3870 €/m²

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

Luxusný 3-izbový byt v prémiovej novostavbe Einpark – Zadunajská cesta, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Predaj Exkluzívneho rodinného domu

Reality Senec

Rodinný dom | J. Murgaša | 220 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný nízkoenergetický dom priamo v Senci. Rodinný dom, bliž

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a 2 parkovacími miestami v novostavbe – Kostolište pri Malackách

Reality Kostolište

2 izbový byt | Borová ulica | 56 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe s priestranným balkónom, situovaný vo vyhľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Kostolište

179,000 € 3196 €/m²

5-izbový rodinný dom s garážou – Miloslavov (Alžbetin Dvor)

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Pivonková ulica | 133 m²

Ponúkame na predaj moderný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

379,000 € 2850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV S BAZÉNOM KOŠICE-OKOLIE

Reality Budimír

Rodinný dom | 600 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu typu bungalov v obľúbenej , Košice-okolie.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Budimír

Cena na vyžiadanie

Na predaj 5-izbový rodinný dom - NOVOSTAVBA, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Obchodná | 160 m²

Ponúkam na predaj MODERNÚ NOVOSTAVBU 5-izbového poschodového rodinného domu v obci Veľký Biel h

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

289,000 € 1806 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23120)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30444)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (739)
Upresniť hľadanie