Rodinné domy v Rovinke - Nová Etapa 2025

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 izbový byt v dvojdome s úžitkovou plochou 96 m2, nachádzajúci sa na

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

289,900 € 2864 €/m²

Na predaj samostatný RD s garážou

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 127 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Užitková plocha 127,4m2+ terasa, na

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

299,000 € 2242 €/m²

4-izbový dom s Garážou v Hviezdoslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 2600 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu v obci Kamienka pri Humennom

Reality Kamienka

Rodinný dom | 80 m²

ID:347 GE-MAX Reality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Kamienka pri Humennom,

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Kamienka

Cena dohodou

Na predaj novostavba rodinného domu typu bungalov v obci Šamudovce

Reality Šamudovce

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:459 GE-MAX Reality ponúka na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu typu bungalov v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamudovce

199,900 € 199900 €/m²

Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 60 m²

ID:442 GE-MAX Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý spája komfortné bývanie, pra

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Michalovce

139,900 € 2332 €/m²

Výnimočná ponuka kupolových domov na bývanie, oddych aj prenájom

Reality Michalovce

Chalupa, rekreačný domček | Obchodná | 19.5 m²

ID:471 GE-MAX Reality ponúka inovatívne kupolové domy Home by Fejda – ideálne na celoročné býva

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

Info v RK

NA PREDAJ: novostavba rodinného domu – Bungalov, obec Hraň

Reality Hraň

Rodinný dom | 1. mája | 140 m²

ID: 232 GE-MAX Reality ponúka na predaj moderný rodinný dom – typ Bungalov nachádzajúci sa v ti

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hraň

99,900 € 714 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – MICHALOVCE, TEHELNÉ POLE

Reality Michalovce

Rodinný dom | 190 m²

ID: 179 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu priestranného rodinné

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na predaj : Rodinný dom – hrubá stavba- Pusté Čemerné

Reality Pusté Čemerné

Rodinný dom | Nezadaná | 86 m²

ID: 285 GE-MAX Reality ponúka zateplený rodinný dom v štádiu hrubej stavby s úžitkovou plochou

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pusté Čemerné

122,000 € 1419 €/m²

Na predaj 4-izbový holobyt pripravený na dokončenie podľa vašich predstáv – Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

4 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 91 m²

ID:329 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v stave holobytu o výmere 9

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

112,900 € 1241 €/m²

Rodinný dom na predaj – tiché bývanie v Michalovciach

Reality Michalovce

Rodinný dom | 130 m²

ID: 56 Rodinný dom na predaj – tiché bývanie v Michalovciach Hľadáte pohodlné a štýlové bývani

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Moderný holodom v pokojnej lokalite len 5 minút od Michaloviec

Reality Zalužice

Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²

ID:443 GE-MAX Reality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v stave holodom v obci Zalužice

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zalužice

Cena dohodou

Na predaj novostavba rodinného domu - Veškovce

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Veškovská | 120 m²

ID: 260 GE-MAX reality ponúka na predaj prízemný murovaný bungalov postavený v roku 2020, nachá

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

149,900 € 1249 €/m²

NA predaj novostavby 4-izbových bungalovov, projekt Villa Park II – Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 120 m²

ID: 250 GE-MAX Reality ponúka predaj novostavby moderných rodinných domov – bungalovov v rámci

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trebišov

230,000 € 1917 €/m²

Luxusný dom pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Luxusný dom pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny dom v malebnej prímo

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj

365,000 € 3476 €/m²

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny apartmán v mal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj

215,000 € 3828 €/m²

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj

210,000 € 3643 €/m²

Jedinečný pozemok s apartmánmi, gastro prevádzkami a možnosťou výstavby – len pár krokov od mora

Reality Chorvátsko

Iný priestor | Chorvátsko

Jedinečný pozemok s apartmánmi, gastro prevádzkami a možnosťou výstavby – len pár krokov od m

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj

2,050,000 € 1577 €/m²

3-izbový mezonetový byt na ulici Labutia v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 76.71 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt na ulici Labuti

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4628 €/m²

Ponúkame na predaj exkluzívny apartmán v malebnej prímorskej dedinke Brodarica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj

167,000 € 4747 €/m²

Nová kompletne zariadená 5 izbová chata vo Valči

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 176 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj úplne novú, štýlovo zariadenú chatu v obklopení horského potoka,

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v Dream Residence v Bojniciach s veľkorysou terasou

Reality Bojnice

3 izbový byt | Rekreačná | 82 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v projekte Dream Residence v Bojniciach.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bojnice

299,000 € 3646 €/m²

Prémiové bývanie v Bojniciach v rezidencii Panorama

Reality Bojnice

4 izbový byt | Zámok a okolie | 105 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj nadštandardný, zariadený štvorizbový apartmán s priestrannou te

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bojnice

339,000 € 3229 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie