Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj dvojgeneračný rodinný dom, BA II - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

666,000 € 3171 €/m²

Predaj 4 izbový bungalov s pozemkom 663 m2 v obci Vydrany

Reality Vydrany

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária Butterfly-reality s hrdosťou ponúka na predaj nádherný 4-izbový bungalov v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vydrany

239,000 € 2390 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj – moderný bungalov Hôrka

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka | 160 m²

Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

360° 3D 4 IZBOVÝ MEZONET S PREDZÁHRADKOU V HVIEZDOSLAVOVE

Reality Hviezdoslavov

Mezonet | Pestrecová | 92 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu novostavieb 4-izbových mezonetov v obci Hviezdo

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

219,000 € 2380 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²

AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

250,000 € 2781 €/m²

NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT Jázmin – Moderné bývanie v obci Bezenye

Reality Bezenye

2 izbový byt | Maďarsko | Bezenye

Predstavujeme vám nový rezidenčný projekt Jázmin v obci Bezenye, len 4 km od susednej obce Rajk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bezenye

80,000 € 1860 €/m²

NOVINKA - Praktický 1,5 izb. byt v štandarde s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 40.72 m²

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 3043 €/m²

Luxusný dvojpodlažný dom s bazénom, saunou a veľkou záhradou

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný dom v obľúbenej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

647,000 € 1444 €/m²

Na predaj dom Martin Centrum

Reality Martin

Rodinný dom | Xxx | 300 m²

✅ Blízko centra mesta ✅ Bazén ✅ Priestranný dom ✅VMREALITY ponúka rodinný dom postavený

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

320,000 € 1067 €/m²

Na predaj dom Martin Centrum

Reality Martin

Rodinný dom | 497 m²

✅ Novostavba ✅Stará Ľadoveň (centrum) VMREALITY ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

645,000 € 1579 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne len u nás v ponuke novostavba zrubu v srdci Liptova

Reality Ižipovce

Chata, drevenica, zrub | Ižipovce | 210 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok liptovskej prírody. Tento mode

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

450,000 € 2143 €/m²

Na Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | JUH | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt s balkónom v Novostavbe v meste Nové Zámky. Plocha: úžitk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

152,000 € 3234 €/m²

POSLEDÝ 3iByt 87m2+balkón 9m2+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Krakovany

164,400 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výrazná zľava! Luxusný dvojdom Zavar! 1058 m2!

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 230 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj veľkorysú novostavbu dvojgeneračného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zavar

389,900 € 1695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

Penzión Vrátna na predaj

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátna | 350 m²

Investičná príležitosť v srdci Malej Fatry – penzión vo Vrátnej doline Ponúkame vám na predaj

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Terchová

450,000 € 1286 €/m²

Chorvátsko -Novostavba apartmánu len 150m od mora s výhľadom na more na ostrove Vir - Jadro pláž

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2952 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie