AHHA Reality | Predaj – Priestranný 2-izbový byt v centre Chorvátskeho Grobu, len 15 minút od Bratislavy

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | 61.02 m²

AHHA reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v novostavbe v centre Cho

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA-PREDAJ - 2-izbový byt 68,54 m2 - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | 61.02 m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Hľadáte výnimočný 2-izbový byt, ktorý je ideálny na bývanie, aj ako investícia?

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj– Šštýlová novostavba rodínného domu v Dunasziget

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Dunasziget, ideálny pre mil

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

165,000 € 2063 €/m²

NA PREDAJ: ŠTÝLOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK II – VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj tento moderný apartmán krásny a ko

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 8179 €/m²

AHHA Reality | Predaj – 4-izbový byt pre rodinu v centre Chorvátskeho Grobu- bez KOMPROMISOV!

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | 89.75 m²

AHHA reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v novostavbe v centre Cho

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

272,000 € 3031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj luxusné byty LOFER – ALPY RAKÚSKO

Reality Lofer

3 izbový byt | Rakúsko | Lofer

LOFER – DOTYK ALPÍNSKEHO LUXUSU V SRDCI RAKÚSKA AHHA REALITY Vám s potešením predstavuje byty

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lofer

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinné domy v radovej zástavbe Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | x | 110 m²

Vítame Vás v Rezidencii Ekel v obci Okoličná na Ostrove. Predstavujeme jedinečnú príležitosť pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

172,628 € 1569 €/m²

Rezidenčné 2 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 60 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

152,000 € 2533 €/m²

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Luxusný drevený houseboat 425 m² – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | - | 425 m²

🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 753 €/m²

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Luxusný 7-izbový dom po rekonštrukcii – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Lastovičková | 270 m²

Predaj priestranného 7-izbového domu po kompletnej rekonštrukcii – Veľký Meder Ponúkame na p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

399,990 € 1481 €/m²

PREDAJ MOBILNÝ DOM S POZEMKOM DIVINA - LÚKY

Reality Divina

Rodinný dom | Divina | 33 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj mobilný dom o rozmeroch 9,1 x 3,7 m v obci Divina -

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Divina

55,000 € 1667 €/m²

Rodinný dom - Novostavba Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 109.7 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

328,000 € 2625 €/m²

Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

Dom s nekonečným potenciálom: 2 priestranné byty, podnikanie a bývanie vo Vinosadoch

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 250 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky nehnuteľnosť, ktorá vám zarobí, poskytne domov pre viac gen

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinosady

329,000 € 1316 €/m²

dom na kľúč Boliarov - 22 km od Košíc

Reality Boliarov

Rodinný dom | - | 91 m²

investičná príležitosť v obci Boliarov 20 km od Košíc 506m2 v intraviláne obce s možnosťou doko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Boliarov

119,000 € 1308 €/m²

Na predaj novostavba v Královom Brode

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Kráľov Brod | 96.22 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj novostavbu v stave holodom. Dom sa na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

172,000 € 1788 €/m²

Novostavba 4 izbového rodinného domu v Janíkovciach HOLODOM - 3D obhliadka

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 90 m²

Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov, každý s 2

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

223,000 € 2478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4 izbového rodinného domu v Klasove

Reality Klasov

Rodinný dom | Klasov | 86 m²

🏡 Na predaj: Štýlové 4-izbové novostavby v radovej zástavbe – obec Klasov (len 13 km od Nitry)

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Klasov

204,990 € 2384 €/m²

Moderná logistická a priemyselná hala pri D1 | Senec

Reality Senec

Skladový objekt | - | 1,670 m²

Priemyselná a logistická hala, dodávaná v štandarde shell & core (S&C), situovaná v atraktívnej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Senec

1,990,000 € 1192 €/m²

EXKLUZÍVNY obchodný priestor v projekte Eden Park, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 135.52 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 3763 €/m²

2 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

2 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 58 m²

Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

164,900 € 2843 €/m²

Novostavba 3-izbovéhu bytu v stave ŠTANDARD, 93,32 m2

Reality Trstice

3 izbový byt | Trstice | 93.32 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbového byt

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trstice

134,900 € 1446 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie