Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, bezpečie a prírodu na dosah? Tento rodinný dom v obci Kok
330,000 € 3300 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj prémiový chalet - novostavbu v obľúbenej lokalite Stará Lesná, s
468,000 € 4544 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúkana predaj priestranný 4-izbový byt v jednom z najžiadanejšíc
599,000 € 5990 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
BRANISLAV ČURI ponúka na predaj luxusné byty v novom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE v
Cena na vyžiadanie
Priestor pre sklad | Ota Holúska | 4.3 m²
Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Záhorskej Bystrici. Pivničná
9,900 € 2302 €/m²
Rodinný dom | 97 m²
Pekné bývanie pri Košiciach, nízke náklady, veľká upravená záhrada a letný domček naviac. Boh
289,500 € 2985 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 37 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici
154,990 € 4189 €/m²
Rodinný dom | Podkarpatská | 280 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný rodinný dom, situovaný v pokojnej a vyhľadávanej čast
719,900 € 2571 €/m²
3 izbový byt | Pod Táborom | 175.54 m²
Nadštandardný 3 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné bývanie pre
270,300 € 1540 €/m²
2 izbový byt | 41 m²
2-izbový byt na predaj v Senci na Dlhej ulici Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený
186,500 € 4549 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 42 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa
309,000 € 7357 €/m²
3 izbový byt | 64.36 m²
Túžite po vlastnom bývaní v modernej nízkoenergetickej novostavbe s bezproblémovým parkovaním,
177,230 € 2754 €/m²
Rodinný dom | 81 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 3,5 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 85 m2 v obci
209,900 € 2591 €/m²
Garáž | Jelšová | 13 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť - parkovacie miesto, na ulici Nižná Úvrať v obci Košice-Vyšné
16,900 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ak vlastníte rodinný dom v Chorvátskom Grobe, mám pre vás konkrétneho kupujúceho. • novostavb
Info v RK
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 3-izbový byt v pokojnej novovybudovanej lokalite
210,000 € 2838 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Rodinný dom | 114.67 m²
Predstavte si bývanie, kde sa mestský život stretáva s pokojom prírody. Tento moderná 4-izbový
475,000 € 4142 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 106 m²
GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom situovaný vo vyhľadáva
284,490 € 2821 €/m²
1 izbový byt | 24 m²
Máš voľné úspory a hľadáš spôsob, ako ich bezpečne zhodnotiť? Alebo chceš vlastniť niečo v Koši
119,990 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 190 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk
699,000 € 3679 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²
Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb
249,900 € 5163 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný, moderný, zariadený 2 izbový byt, 63m2 /loggia 4m2/ n
239,000 € 3794 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.