Rodinný dom | 133 m²
Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu v pokojnej obci, len kúsok od krajského mesta Nitra? T
255,000 € 1917 €/m²
Rodinný dom | 73.3 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom typu bungalov v malebnej obci Veľká Tŕňa, ktorá sa n
139,900 € 1909 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 125 m²
🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic
249,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
PETER MINARČÍK z Branislav Čuri ponúka na predaj: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Ruskov, okre
410,000 € 2770 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Panoráma v Košiciach na Jelšovej u
317,990 € 4077 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²
Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na
365,000 € 3967 €/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 274.8 m²
Nadštandardný mezonetový 4 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné b
435,600 € 1585 €/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 217.58 m²
355,000 € 1632 €/m²
3 izbový byt | Cyprichova | 111 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Te
497,000 € 4477 €/m²
Rodinný dom | Novosadná | 119.7 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 2 bytové jednotky v modernom rodinnom
465,000 € 3885 €/m²
Rodinný dom | 129 m²
Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu rodinného domu (A04) typu bungalov, situovanú v obci Láb
294,000 € 2279 €/m²
3 izbový byt | Fialová | 88.83 m²
Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate
489,000 € 5505 €/m²
Rodinný dom | 149 m²
Hľadáte miesto, ktoré v sebe spája komfort mestského bývania s pokojom vidieka? Potom práve ten
174,990 € 1174 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 84 m²
Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str
279,900 € 3332 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý je súčasťou exkluzívneho dvojdomu v obci
299,900 € 3124 €/m²
Apartmán | 54.83 m²
Ponúkame na predaj štýlový apartmán s výbornou dispozíciou, s terasou, novostavba, zariadený a
214,760 € 3917 €/m²
3 izbový byt | 66.64 m²
3-izbový byt na predaj v Senci na Dlhej ulici Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený
222,000 € 3331 €/m²
5 a viac izbový byt | 100 m²
Krásny dobrý deň prajem, mám pre váš byt klienta, ktorý hľada 5 izbový byt v novostavbe, časť S
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 59.04 m²
Túžite po vlastnom bývaní v modernej nízkoenergetickej novostavbe s bezproblémovým parkovaním,
147,390 € 2496 €/m²
2 izbový byt | 59.04 m²
Predstavujem vám 2-izbový byt v modernej novostavbe R Centrum, nachádzajúcej sa v obytnej zóne
146,800 € 2486 €/m²
Apartmán | Zlatobanská | 84.74 m²
Na predaj ponúkame 3‑izbový holobyt o výmere 84,74 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové
182,191 € 2150 €/m²
Apartmán | Zlatobanská | 62.96 m²
Na predaj ponúkame 2 izbový holobyt o výmere 62,96 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové
135,364 € 2150 €/m²
2 izbový byt | 43 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj moderný a štýlovo zariadený 2-izbový byt v obľúbe
205,000 € 4767 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.