Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²
Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Galanta | 104 m²
249,000 € 2394 €/m²
Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40
49,000 € 1225 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto
99,517 € 2936 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obci Buková – loka
Cena na vyžiadanie
Apartmán | Španielsko
Moderné novostavby apartmánov v Santa Pole sa nachádzajú len 500 metrov od pláže a prístavu. V
281,190 € 3308 €/m²
2 izbový byt | 47.8 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
114,000 € 2385 €/m²
2 izbový byt | 47.8 m²
114,000 € 2385 €/m²
2 izbový byt | 47.8 m²
114,000 € 2385 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47.8 m²
114,000 € 2385 €/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Apartmány sa nachádzajú v luxusnej novostavbe v malom turistickom mestečku neďaleko Rogoznice.
265,000 € 4077 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
Apartmán | 32 m²
Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne
96,000 € 3000 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný 1izbový byt v novostavbe, kt
99,517 € 2936 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
99,517 € 2936 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
99,517 € 2936 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
99,517 € 2936 €/m²
Rodinný dom | Cesta na Klanec | 217 m²
COMODINO ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj krásnu 6 – izbovú, čerstvo skolaudo
950,000 € 4378 €/m²
2 izbový byt | Senecká cesta | 58.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl
189,900 € 3257 €/m²
2 izbový byt | Senecká | 59 m²
189,900 € 3219 €/m²
2 izbový byt | Zlatovská | 72 m²
DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 2-izbový byt s klimatizácio
199,900 € 2776 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.